2726
عنوان

از زندگیم راضی نیستم😢

362 بازدید | 12 پست

من زود ازدواج کردم زود بچه دار شدم الان 21 سالمه یه بچه 8 ماهه دارم شوهرم بددهن هس کتک میزنه و خیلی نسبت به دیگران بدبین هس بخدا نمیدونم چیکار کنم خیلی خسته شدم هیچ راه فراری ندارم مخصوصاً که الان بچه دارم چون من خودم بچه طلاق هستم نمیخوام هیچ وقت بچه ی منم بچه طلاقی بشه دوستای عزیزم میشه کمکم کنید ♥️

چرا باهاش ازدواج کردی😶 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

کاری ندارم که تو طلاق بگیری یا نه

ولی کلی میگم بچه طلاق بشه یه نفر خیلی بهتره تا شاهد کتک خوردن وتحقیر شدن مادرش باشه

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما برو‌مشاور. و با این فکر که نمیخام بچم بچه طلاق باشه ، خودتو مجبور به زندگی نکن. چون قانون غلطی برای خودت گذاشتی. اول از همه خودت باید خوشبخت و ساد باشی تا بتونی بچه شاد تربیت کنی. 

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

شما به خاطر اینکه پدرومادر تون نتونستن شرایط مناسبی بعد طلاق ایجاد کنن براتون حالا از هر لحاظ دوران سختی داشتین

ولی خودت میتونی مادر خوبی باشی برای بچت بعد طلاق

فقط اگه میخوای تو این زندگی بمونی جلوی بچه خیلی مراعات کن چون در غیر این صورت درسته بچه ی طلاق نیست اما یک کودک آسیب دیده ی به تمام معنا از نظر روحی و روانیه

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

بعدشم الان‌دیگه طلاق مثه قبلا بد و‌سخت و‌عجیب نیس خداروشکر

تازه سنی نداری تو. بخاطر یه اشتباه. هزاران اشتباه دیگه مرتکب نشو.  اول برو مشاور. سعی کن شوهرتو تغییر بدی و البته ببین خودت چه کم کاری هایی داری. اوناهم درست کن. بعد اگر دیدی نمیشه حتما جدا شو

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

خيليا راحت ميگن كه بچه داري مهم نيست طلاق بگير 

ولي من شديدا معتقدم وقتي ميبينيم توي زندگي اختلاف هست و ايده ال هامون حتي ١٠درصد هم نيست،بهتره بچه دار نشيم 

اگر شديم مسئوليم در برابرش

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

ازدواج ما سنتی بوده زندگی من تو چشم همه هس همه فکر میکنن من خوشبختم وضع مالی شوهرم خوبه خوشگلو خوش تیپه ولی این مشکلاتارو داره اصلا نمیتونم باکسی دردو دل کنم هر اتفاق بدی برام میفته باید تو خودم نگه دارم 

دیشب تولدش بود کلی هم مهمون دعوت کردمو یه تولد عالی براش گرفتم در صورتی که هفته قبل کتک وحشتناکی ازش خوردم دیشب خیلی گریه کردو همش میگفت منو حلال کن منو ببخش من لیاقت تو و خوبی های تورو ندارم چرا سر ب سرم میذاری که زندگی ما اینجوری بشه