بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بعضیا چجوری بزرگ میشن۰🤔

نمیدونم

اصلا عقلشون رشد میکنه

لعنتی همه چی رشد کرد به جز عقل🤣

دقیقا عین ۱۵، ۱۶ سالگیم فک میکنم الانم و حرف میزنم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731

۲۴سالمه،۱۹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
نمیدونم اصلا عقلشون رشد میکنه لعنتی همه چی رشد کرد به جز عقل🤣 دقیقا عین ۱۵، ۱۶ سالگیم فک میکنم ا ...

🤣🤣

من هنو تعجب میکنم دوستامو میبینم ازدواج کردن بچههاشون ۵ ۶ سالن

ترسناکه...

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
فردا 21 ساله میشم. نمیدونم واقعا.... نمیدونم چند چندم با خودم و چند سالمه

بسلامتی مبارک باشه تولدت

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  

۲۰ نیدونم🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706