2733
2734
عنوان

بچه هالطف میکنین نظربدین

122 بازدید | 12 پست

دومین باره تاپیک میزنم ولی متاسفانه کسی جوابم نمیده.مرکزناباروری بیمارستان مهدیه خوبه یا نه.اونای ک میدونن بیان بگین

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو اینترنت ننوشته اخه معمولا درباره دکترا نظر میدن

برا اونجا نوبت ازمایش اسپرم برا شوهرم زدم.آخه میگن آزمایش اسپرم حساسه.میخوام ببینم اونجا کارشون دقیقه یا نه

اللهم عجل لولیک الفرج
کسی هست پیش دکترزاده مدرس نتیجه گرفته باشه

سرچ کردم برات چند نفر گفتن دکتر زهرا حیدر خیلی خوبه کلا اومدن گفتن دکتراش خیلی باسوادن

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
برا اونجا نوبت ازمایش اسپرم برا شوهرم زدم.آخه میگن آزمایش اسپرم حساسه.میخوام ببینم اونجا کارشون دقیق ...

این دکترم گفتن خوبه اسمشو سرچ کن تو سایت نوبت دهی نظر میدن راجبشون

2738
سرچ کردم برات چند نفر گفتن دکتر زهرا حیدر خیلی خوبه کلا اومدن گفتن دکتراش خیلی باسوادن

آخه من روزی ک بیمارستان بودم دکترزنان فرستادم مرکزنازاییشون اون روززاده مدرس اونجابود.خودمم سرچ کردم مث این ک زهرا حیدربهتره

اللهم عجل لولیک الفرج
آخه من روزی ک بیمارستان بودم دکترزنان فرستادم مرکزنازاییشون اون روززاده مدرس اونجابود.خودمم سرچ کردم ...

هردوتاشو خیلی تعریف کردن استرس به خودت نده معمولا دکترا با هم دوستن اطلاعاتشون رو در اختیار هم میزارن من رفتم سزارین کنم یه دکتر دیگه که خیلی تعریفشو شنیدم هم اومده بود کمک دکتری که من انتخاب کرده بودم