2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون گلم

بخدا جدی میگم

بزرگ میشن بابا .نگران نباش

خیییلی حساسی رو قدش شما

بچه خودش هزارجور عکر و خیال و نگرانی داره.دیگه واسه قدش نگران نباش

درصمن شما بچتون نارس بوده.طبیعیه ک قدش کمتر از همسناش باشه

دختر برادر منم نارس بود.هشت ماهه بدنیا اومد.الان ریزه.ولی طبق نمودار خودشه.و هیچ مشکلی هم نداره

با اینکه الان ۱۸ ماهه س ولی به ۱۸ ماه نمیزنه.ولی عاشقشیم.از بس بانمک و کوچولو موچولوعه

از بارداریت درگیر این مساله بودی!! قد همسرتم بلند نیست خب ممکنه به اون بره چرا گیر دادی به برادرش.اگه خیلی نگرانی نهایتا میتونی بعدا بفرستیش کلاس والیبال

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738

از هرچی بترسی سرت میاد   

هی تلقین نکن برا خودت برادر شوهرو پدرشوهر منم کوتاهن

خواهرم شوهرش عینکیه انقدر تلقین کرد ک الان سه تا بچه هاش سه تاشونم عینک میزنن😐بیخیال باش اصلا فکر نکن بهش

بخدا جدی میگم بزرگ میشن بابا .نگران نباش خیییلی حساسی رو قدش شما بچه خودش هزارجور عکر و خیال و نگ ...

سعی میکنم دیگه نگران نباشم انشالله قدش به باباش بره حداقل

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

گلم اولا پسر به دایی میره 

دوم اینکه کلا بچه ژنتیکش مث پدرو مادرش میشه چون هر جفتتون نرمال و بلندین بچتون به هیچ عنوان کوتاه نمیشه

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
من نزدیک۱۷۰ و همسرم۱۷۵ و برادرشوهرمم۱۷۰

:/// وسواس گرفتی عزیزم. پسرتون نرم قدش حدود 173 باید باشه هر چند خیلی از بچه ها از پدرهاشونم بلند تر میشن..به هر حال 3 سانت واقعا چیزی نیست که بخوای خودتو ناراحت کنی. من فکر کردم برادر شوهرت کوتاه قامتن که اینقدر نگرانی ( حدود 160 اینا) 

قد هم الان معلوم نمیکنه و تا سه سالگی برای الگوی رشدش وقت هست. از لحاظ تغذیه بسیاااار برس به پسرت وقتی اینطور حساسی. 

2706