2733
2734

آقایی واقعا به یه خانمی علاقه مند هست اون خانم اقوامشه ! 

اما این وسط یه دختر خانمی ببینه ، از قضا اون خانم کامل از همه لحاظ عالی هست بعدا این آقا وقتی این خانم میبینه دست و پاش میلرزه بهش پیشنهاد آشنایی میده ابراز علاقه میکنه وارد رابطه آشنایی میشن اما همه چیزش دروغ هست ابراز علاقه و ... فقط فقط این خانم بیگناه آزار میده بهش ظلم میکنه بنده خدا این خانم هم باورش کرده ، بخاطر فشار روحی این آقا رابطه این خانم کات میکنه از دستش فرار میکنه !

بعدشم اون آقا دوباره به عشق واقعیش برمیگرده رابطشون ادامه میدن ! 

حالا این وسط اون دختر خانم بیگناه تکلیفش چی میشه از همه جا بیخبر یکی میاد بهش ظلم میکنه ستم میکنه به نام عشق ، به نام عشق علاقه فشار روحی بهش میاره به نام عشق بهش خیانت میکنه تحقیرش میکنه ! ابن همه ظلم که بهش شد این همه فشار که بهش اومد حالا تکلیفش چیه ؟ بخاطر بیگناهیش بخاطر صداقت بخاطر وجدان ذات درستش یهویی یکی بیاد بهش ظلم و ستم کنه ؟ 

خداییش شما اسم همچین پسری چی میذارین اسم کارش جی میذارین چه آینده واقعا خدا میذاره تو کاسش ؟!

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به امید تو کاسه گذاشتن خدا نشین دنیا این شکلی نمیچرخه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

اینکه خدا چی میذاره تو کاسه ی ادما رو نمیدونم 

فقط میدونم که تا وقتی کاما قلبتو از کسی پس نگرفتی نباید قلب یکی دیگه رو ازش بگیری ... 

حتی اگه پای قلب هم وسط نباشه  نباید فکر کسی رو درگیر خودت کنی 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

من تابحال فکر میکردم خدا جواب کار چنین ادمایی رو میده اما جدیدا یه مورد دیدم یه پسری بود واقعا داغون و علاف  بودو هر روز با یکی بود.اصلا فکر نمیکردم کسی بهش زن بده الان ازدواج کرده.خانمش پرستاره. تازگیا بچه دار شده و خیلیم خوشبخته