2726
عنوان

شما شب ها قبل از خواب چیکارا میکنید؟

1769 بازدید | 167 پست

من سعی میکنم 

حتمااا نخ دندون ومسواک بزنم

سرمه میکشم(برا چشام گرفتم یکم ضعیفی دارم...هفت مغزه)

صورتمو از تماااااام الودگی های ارایشی پاک کنم(تعجب میکنم وقتی میبینم یه سریا با ارایش میخوابن😨)

حتماااا آب میخورم

حتماااااا به دستام نرم کننده ثمین میزنم

وووو حداقل یه صفحه قرآن بخونم

عطرم میزنم بعضی وقتها😍

بخاطر همین قبل خواب کار زیاد دارم😕

شما هم بگین♥️

اها راستی اگه خیییییلی رو کوک باشم هم صورتمو با آب گلاب میشورممممم

من از اون دسته ادمایی هستم که زیاد به مد و تیپ اهمیت نمیدم و ارایشم نمیکنم

ولی نظافت و پاکی و شیو کردن و خوشبویی برام وحشتناک مهمه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گریه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

بابچه ها اینقدر مشغولم که گوشی به دست یه حا بیهوش میشم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

جیش

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2706