2733
2734
عنوان

مهمون خر و پفی!

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 66 پست
دیگه راهی نمیمونه جز اینکه همه مجاری منفذ دارشو مسدود کنی    

بیچاره دلم سوخت براش  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره خوابم نمیاد ولی خر و پف عصبیم میکنه خر و پف صدای غذا خوردن صدای نفس کشیدن رو مخمن

منم از صدای دهن کسی وقتی غذا میخوره بدم میاد 

و کسی که با یه اهنگی میخونه 

و خر و پف  

اها  هورت کشیدن سوپ 😬

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
ترکیدم  اخه ما اینجا دوتا خروپفی داریم  فقط حجامت بلد نیستم 😂😂😂😂

خون آشامی مگه که بلد باشی  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
اینجوری میتونم بگم ک یکاری کن ک بیدار شه از خواب 😶 دیگ روشش رو‌نمتونم بگم😶

عجب

2738
منه بیچاره که الان شوهرم به شدت خرو پف میکنه مجبوری بیدارمو تو نی نی سایت میچرخم .خدایا از هرچی خرو ...

من یکی از دلایلی که باعث شد مستقل بشم این بود که خونه خودمون سر وصدا زیاد بود  

منم از صدای دهن کسی وقتی غذا میخوره بدم میاد  و کسی که با یه اهنگی میخونه  و خر و پف &nb ...

ملچ ملوچ 

2706