2733
2734
عنوان

یکسال از 7 آذر 1389..... تلخ ترین روز زندگی من.... گذشت

| مشاهده متن کامل بحث + 16457 بازدید | 174 پست
عزیزم حتما پدر نازنینت با صالحین محشور خواهد شد ..... قلبم فشرده شده ..... من هم تنها یک هفته است مادر بزرگم رو از دست دادم ..... فوت عزیزان خیلی سخته ..... خداوند روح پدرت رو غرق رحمت کنه .... من هم اگه نفسم ارزش داشته باشه برای روح بزرگشون فاتحه خوندم ..... خدا مادرت رو براتون نگه داره .... ان شاءالله دیگه هیچ وقت غم نبینید......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه
خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
2731
عزیز دلللللللللللللللللللللللللم. خیلی خیلی تسلیت می گم نازنین عزیزم. الهی که روح پدر عزیزت در آرامش باشه و خدای مهربون ایشون رو رحمت کنه. الهی که هیچ وقت توی زندگیت غم نبینی دوست عزیزم. براشون فاتحه می فرستم. به همسرم هم می گم این شب های عزیز که می رن هیات براشون دعا کنن.
2738
نازی جونم

اولا خدا پدرتو رحمت و کنه و بهترین جاها ماوی داشته باشن - دوما ایشالا خدا سایه مادرتو سالهی سال بالای سر تو و دختر گلت نگه داره

از دست دادن والدین خیلی خیلی سخته - دلم از نبود هر کدومشون میگیره . واقعا که برای هر چیزی در دنیا تکراری هست الا پدر و مادر
نازنین جون

عزیزم

کاملا درکت می کنم.
و می فهمم که تو این یک سال چی بهت گذشته.

من هم پدرمو مثل تو از دست دادم.پدر من هم 4 اذر ماه سال 83 از بین ما رفت............

ولی با این تفاوت که مامان و برادرم تا لحظه آخر پیشش بودن و بابام تا لحظه اخر می خندید.

هیچ کس و هیچ چیز نمی تونه جای خالی یه پدر مهربون و تو زندگی آدم پر کنه.

چون واقعا آدم تکیه گاهشو از دست داده.

تنها چیزی که من و آروم می کنه اینه که بدون هیچ مریضی و دردی از پیش ما رفتن.

و خدا گلچینه.

روحشان شاد
میدونم خیلی سخت ولی خداوند صبر هم به آدم میده منم مامانمو از دست دادم مامان منم خیلی خوب بود و زود از پیشم رفت و منو تنها گذاشت بچه ها لطفا برای مامان من هم 1 فاتحه بفرستید ممنونم
2706