2726
عنوان

خیانت میشه بیاین

271 بازدید | 24 پست

من نامزدم الان سه روزه نت نداره یعنی نتش تموم شد دیگ نگرفته الان و سه روزه ک ت اینستاو واتساپ انلاین نشده...بعد من قبل ک انلاین میشد همش میگفتم داره مثلا بایه دختر حرف میزنه حالا ک دیدم زیاد داشتن یا نداشتن نت واسش مهم نیس یکم اروم ترشدم...نظرشما چیه ؟؟؟؟؟

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید مکالمه تلفنی میکنه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728

قرار نیس اونی که زیاد انلاینه بایکی حرف میزنه اصلا شک نکن بهش تو وظایفه خودتو به نحو احسنت انجام بده و اصلا به اونجور چیزا فکر نکن و اصلا گوشی شو چک نکن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
قرار نیس اونی که زیاد انلاینه بایکی حرف میزنه اصلا شک نکن بهش تو وظایفه خودتو به نحو احسنت انجام بده ...

مثلا پسرخالش ۲۴ ساعت انلاینه ینی من ندیدم برم اینستا واین انلاین نباشه بعد من مبگم اگ جا دوس دخترش بودم قاطی میکردم حسابی😐😐😐😐

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️
مثلا پسرخالش ۲۴ ساعت انلاینه ینی من ندیدم برم اینستا واین انلاین نباشه بعد من مبگم اگ جا دوس دخترش ب ...

نه خب این چیزا شخصیه و به دوس دختر مربوط نمیشه الان همسرم میتونه به من بگه نرو  رو گوشی🤔🤔🤔🤔

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2706