2733
2739
عنوان

داستان پسر دار شدن یکی از اقوام ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 79 پست
پیامای اخری منو بخونید ..منم گفتم خدا خودش گفته مرا بخان تا اجابتت کنم ..گفته هرچی ازم میخای بهترینش ...

👏👏👏خداروشکر شما عالی بودی که ۱۰سال تحمل کردی 

منم چیزی رو به زور نمیخوام فقط میخواستم علتشو بدونم 

سلام به همگی  اول از همه استارتر مبارک باشه انشالله بسلامتی بغلش بگیری منم بعد از دوسال باردا ...

ممنونم ..انشالله خدا ب همه بچه سالم بده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👏👏👏خداروشکر شما عالی بودی که ۱۰سال تحمل کردی  منم چیزی رو به زور نمیخوام فقط میخواستم علتشو ...

علتش چیزیه ک تو مغز منو شما گنجایش نداره..یه خدایی داریم ک انقد حواسش ب ما هست ک نمیزاره ارزو ب دل از این دنیا بریم . شاید دیر بده ولی مطمعن باش بهترینشو بهت میده اما ب وقتی ک خودش از قبل تعیین کرده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
منم پس دعا کن ک خواهرشوهرم لال و نکبت بشه ک این چیزا  ب رخ من کشیده حالا من دوتا دارم بچه ام هس ...

مهم همینه ک خودتون راضی هستید اصلا اهمیت ندین ..من جاریم ۲تا دختر داره ..برای اون خیلی پسر مهمه و هرکی تو فامیل پسردار میشه خودشو عذاب میده ..هربار ک ازم میپرسید دوس داری بچت چی باشه میگفتم یه گل دختر مثه دخترای تو ..والا از ته دل بهش میگفتم چون دختراش خیلی نازن ..زمانی ک فهمیدم بچم پسره برا جاریم خیلی ناراحت شدم چون اخلاقشو میدونم ..ب شوهرم و پدرشوهر و مادرشوهرم گفتم توروخدا جلوی جاریم قربون صدقه بچه من نرید و فرقی بین بجه منو اون نزارید ..

نه سوال من یه چیز دیگه اس میگم چرا به اون بیچاره پسر داد مریض داد  خدا که میتونست سالمشو عاقل ...

بله می تونه ولی امتحان الهی چی پس می خواد ببینه می گی الهی به داده ات شکر به نداده ات شکر یا مثل این بچه های تخس هی لگد میزنی اگه پسر داد دختر می خوای اگه دختر داد پسر می خوای

پیامای اخری منو بخونید ..منم گفتم خدا خودش گفته مرا بخان تا اجابتت کنم ..گفته هرچی ازم میخای بهترینش ...

نه میدونم چی میگید

ولی این جهان، جهان اسبابه

شما که نمیدونستید زمان استجابت دعاتون ده سال بعده که

از همون ده سال پیش تلاشتون رو کردید تا به نتیجه برسید

تفکر این خانواده بسیار عقب افتاده و جاهلانه بوده ولی خب این که طرف پسر میخواسته به خودی خود چیز بدی نبوده مثل هر خواسته ی دیگری که از پروردگارمون داریم و خوب اسباب رسیدن به این خواسته هم فرزند آوری بوده

پس اگر هم بخوایم مشکل پسرا رو به اعمال والدینشون نسبت بدیم این میشه جزای ناشکری که برای دختراشون کردن نه پسر خواستنشون

هرچند که تو کتم نمیره خدای کریم و عادل جزای کس دیگری رو از یک فرد معصوم و بی گناه بگیره

البته یه زن زمانی که باردار میشه اگر باز هم دختر و پسر کنه و بگه فقط دختر یا فقط پسر عند ناشکری و بی چشم و روییه و بعید نیست خدا بهش یه درس حسابی بده

نمیدونم والا🤔 خدا کمکمون کنه همیشه راضی به رضای خودش باشیم و شکرگزار نعمت هاش

2738
منم پس دعا کن ک خواهرشوهرم لال و نکبت بشه ک این چیزا  ب رخ من کشیده حالا من دوتا دارم بچه ام هس ...

مطمئن باش به زندگیت حسادت می کنه همیشه برا دخترات اسفند دود کن و آیت الکرسی بخون

نیلوکا جان یکی اومده توخصوصیم هرچی فحش ناموسی بودداد توتاپیک قبلیام اومدمن اسکرین گرفتم چجوری گزارش بزنم بترکوننش متاسفانه حذفش کردولی اسکرین دارم دقیقا زیر صحبتایی که باهم داشتیم توتاپیک نوشت

نیلوکا جان یکی اومده توخصوصیم هرچی فحش ناموسی بودداد توتاپیک قبلیام اومدمن اسکرین گرفتم چجوری گزارش ...

عزیزم اسم ایدیشو بده ب نی نی یار تا رسیدگی کنه 

2706