2726

الان حرف پدربزرگم بود

بنده خدا سنى نداشت و حدودا ١٨ سال پيش فوت شد

طى يه حادثه

خيلى با من رابطش خوب بود و من و اينور اونور ميبرد توى بچگى

يه بار از سر دوس داشتن خيلى اروم گردن رو گرفته بود

من به همه عالم و ادم گفته بودم ميخواسته خفه ام كنه😂😂😂😂(حالا بقيه ميدونستن من چون لوس بودم اينجورى فكر كردم)

ديگه هم تا موقع فوتش باهاش بيرون نرفتم

خيلى الان ناراحتم كه چرا اينجورى كردم توى بچگى😩😂

براش به صلوات بفرستين لطفا 

ممنونم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

خدارحمتش کنه 

من ک انقددددرررررر هنوز لوسم ک نگو 

بدم میاد

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غصه نخوربچع بودی. 

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2728

خاااک تو سرت😂😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

یکی از فامیل های ما هم توی سن ۱۴ سالگی ازدواج میکنه و با خوانواده شوهرش میرن کنار رودخونه . بعدش خواهر شوهر ها با مشت آب میپاشن سمتش و بعد اون گرییییه میکنه هاا

و میگه اینها من رو آوردن اینجا و میخوان من رو بکشن گریییه

بچه بوده