عنوان

این شعر حرف دل خیلی هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 97 پست
اونم به موهای من آدمس زده بود فقط فردا بابام خونه نیست منم و مامانم چه جوری برم بیرون  میترسم ...

یااااعلی مگه خیلی قیچی کردی؟؟؟؟

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون هم به موهای من آدمس زد  دوست داشتم حالش رو بگیرم

خب پس بی حساب شدید

تابلو نکن شاید نفهمید اصلا

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
اون هم به موهای من آدمس زد  دوست داشتم حالش رو بگیرم

خب پس چیزی که عوض داره گله نداره

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود . . . و من همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام. مگر می شود تو نیایی . . ‌‌.؟
2731
خب پس بی حساب شدید تابلو نکن شاید نفهمید اصلا

فهمیده وسط سرش رو قیچی کردم از ساعت ۱۰ تو اتاقم میترسم برم بیرون فقط داد میزد میگفت دستم بهت برسه شهیدت 

ﺣﻼﻭﺕ ﺳﺨﻦ ﺗﻠﺦ ﺭﺍ ﺯ ﻋﺎﺷﻖ ﭘﺮﺱ. /. ﺯ ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺑﻄﻠﺐ ﻃﻌﻢ ﺁﺏ ﺩﺭﻳﺎ ﺭﺍ. )

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
والا بخدا منکه امیدی ندارم طفلک فردا قرار داشته خدا رحم کنه

دوست نداشتم بره بیرون منو نمیبره بیرون هر  وقت هم میخوام بدم میگه نه یه بار هم اون بمونه خونه

من انقدر خوش شانسم هر بار میخوام بدم بیرون یه بار نامزدم اجازه میده داداشم اجازه نمیده یه بار هم داداشم اجازه میده نامزدم میگه نه 🤣🤣🤣🤣🤣

دوست نداشتم بره بیرون منو نمیبره بیرون هر  وقت هم میخوام بدم میگه نه یه بار هم اون بمونه خونه ...

چه داستانی داری اخه تو گلم

شما کجا زندگی میکنین؟سخته بیرون بری؟

چه داستانی داری اخه تو گلم شما کجا زندگی میکنین؟سخته بیرون بری؟

من شیراز داداشم خیلی سخت گیره نامزدم از داداشم سختگیر تر یعنی خیلی خیلی من دو هفته بود بیرون نرفته بودم تا اینکه دیروز با داداشم رفتم میخواست خرید کنه واسه خونه مامانم نبود منو رو با خودش برد 

از بچگی عادت کردم تنها جایی نمیرم یعنی اجازه نمیدادن

یه بار رفتم تولد دوستم داداشم تو ماشین دم در خونه دوستم منتظر موند تا برگشتم 

مدرسه هم میرفتم با سرویس نمیرفتم بابام یا داداش هام خودشون من رو میبردن و میاوردن

2706