2733
2734
عنوان

کیا موافق چهره نچرال و مخصوصا بینی نچرال هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4084 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کووو

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
آره احتمالا     چون هزاردرصد مطمئنم که این عکسو قبلا دیدم تو سایت    

عجیبه برام . فکر نمیکردم اونم‌تو نی نی سایت باشه . اونم عکس منو براره . شاید فیک بوده عکس منو برداشته ب عنوان خاهرسوهرش گزاشته

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
عجیبه برام . فکر نمیکردم اونم‌تو نی نی سایت باشه . اونم عکس منو براره . شاید فیک بوده عکس منو برداشت ...

موهاش کوتاه بسرونه بود فکر کنم 

گندمی هم بود 

ببین به مشخصاتش میخوره یانه  

موهاش کوتاه بسرونه بود فکر کنم  گندمی هم بود  ببین به مشخصاتش میخوره یانه    

عکس خودشم گزاشته ینی؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2738
2706