2733
2739

دوستان همسر من آدم خوبیه

چشم پاکه، مودبه، تحت هیچ شرایطی دروغ نمیگه، تو هیچ شرایطی پشت کسی حرف نمیزنه، باسواده، شعور اجتماعیش بالاست،به قوانین و اخلاقیات به شدت احترام میزاره،

ورزش میکنه و مواظب هیکلش هست،سالم خوره،به عقایدم احترام میزاره و هیچ وقت محدودم نمیکنه خونوادشم اهل حرف و حدیث نیستن

ولی... احساس نداره

واقعا خسته شدم

تا من نرم طرفش،من نرم کنارش من نرم بغلش نمیاد

تا من سر صحبت رو باز نکنم اون از تو لپ تاپش و کاراش نمیاد بیرون

حس میکنم دوسم نداره و بهم احساس نداره

بهش اینو گفتم ولی میگه نه اشتباه میکنی من اخلاقم اینه

امشب عمیقا داشتم به جدایی فکر میکردم

تحملم تموم شده

من عشق میخوام هم صحبت میخوام همراه میخوام...

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم با سیاست ها باید راهنماییت کنن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738

نمیدونم واقعا چشونه😐منم قبلن همسرم اینطوری بود ولی دیگع الان نیس نمیدونم عشقش زیاد شده یا چی .نمیتونم تحمل کنم یه دیقه سرش تو گوشی باشه مگه اینکه من کنارش نباشم و کار داشته باشم .اخه چیزی زیاد جدیم نیس به طلاق فک میکنی حل شدنیه حرف بزن ببین مشکل کجاس کم صحبته خستس کار داره درس میشه

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
خوشی زده زیر دلت

اینکه یه آدم خوب کنارت باشه و ازش محبت نبینی خوشیه؟

بی محبتی و بی عشقی نکشیدین که بدونید چقدر ناخوشیه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
منم می خواستم‌همینو بگم

شوهر معتاد شکاک دست به زن و چشم چرون گیرشون نیفتاده تا قدر بدونن

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
اینکه یه آدم خوب کنارت باشه و ازش محبت نبینی خوشیه؟ بی محبتی و بی عشقی نکشیدین که بدونید چقدر ناخوش ...

خیلی ناشکری..

هرکسی عشق و محبتش رو ی جور بروز میده

حالا خودت بری سمتش چی میشه؟

برای عمه من ک نمیره سرکار؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
همه ی اینایی که گفتی بدون وجود مهر و محبت بدرد نمیخوره

دقیقا همینه

اینا همش تو زندگی زناشویی مثل یه عالمه صفره! که یه عدد محبت باید بیاد اولش که ارزش پیدا کنه وقتی محبت که عدد اوله هم صفر باشه به چه درد میخوره

2706