2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کارشناسی حقوق دارم،اگر راجب مسائل خانواده سوالی هست درخدمتم

خدا حفظتون کنه، همسر من به قرص بی ۲ اعتیاد داره، مادر و خواهر و ... اهیچ کسی رو اینجا نداره و شغلش هم جوری نیست که بتونه از بچه مراقبت کنه، مضاف بر اینکه بچه به من وابستگی شدید داره و به پدرش مطلقا! 

وکیل حضانت گرفتم ولی هنوز شروع نکردیم کارو، همش استرس دارم، بنظرون دادگاه به من میده؟

2738
من واقعا حقوق خوندم البته وکیل نیستم تا جاییم که سوادم اجازه بده حق و حقوق زنارو بهشون گوشزد میکنم

خدا حفظتون کنه، همسر من به قرص بی ۲ اعتیاد داره، مادر و خواهر و ... اهیچ کسی رو اینجا نداره و شغلش هم جوری نیست که بتونه از بچه مراقبت کنه، مضاف بر اینکه بچه به من وابستگی شدید داره و به پدرش مطلقا! 

وکیل حضانت گرفتم ولی هنوز شروع نکردیم کارو، همش استرس دارم، بنظرون دادگاه به من میده؟

خدا حفظتون کنه، همسر من به قرص بی ۲ اعتیاد داره، مادر و خواهر و ... اهیچ کسی رو اینجا نداره و شغلش ه ...

اعتیاد به هر شکلی حضانتو به طرف مقابل میده استرس نداشته باش وقتی ثابت شه معتاده حضانتو میگیری

اعتیاد به هر شکلی حضانتو به طرف مقابل میده استرس نداشته باش وقتی ثابت شه معتاده حضانتو میگیری

واقعا؟ خداروشکر، وکیلم هم حاذق هست و تجربه ی زیادی در زمینه حضانت داره، ممنون از جوابتون عزیزم🙏

خدا حفظتون کنه، همسر من به قرص بی ۲ اعتیاد داره، مادر و خواهر و ... اهیچ کسی رو اینجا نداره و شغلش ه ...

رای دادگاه موافق شما خواهد،اعتیاد،ولی اگر بد سرپرست هم باشن و بتونین اثبات کنین و ادله بیارن،حتی دیگ نمیتونن تقاضای تجدیدگنن

2706