1989
1993
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 85 پست

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

الان ببین من کجام 😕😕😕😕

بذار یه عکس بگیرم😑😑😑

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
2000
یعنی چی که دیدت بزنه بر فرض زد خب روحه

از اون دیدا نه . منظورم نگاه کردن بود😬

سیاه مطلق🖤                                                                       این کاربری دست دونفره فعلا..👭

آره روسریتو بکن سرت بای😐⁦✌️⁩

تیکه ننداز اگه نظراتم ضد و نقیصه چشمای کورتو وا کن کل امضا رو بخون (اوه چه عصبی 😐💔🗡️)  من سنگنوردم . سنگنوردی طی ۶ ماه افسردگی ام رو کاملا درمان کرد، بعد از ۲ سال دقیقا اندامی که میخواستم رو برام ساخت و بعد از یک هفته درد عضلاتم رو کاملا درمان کرد. غیر متعهد/مجرد/فمینیست/آزاد  لایک نکنید لطفاً لایک ها رو چک نمیکنم.هرجا دختری رو دیدید که لباسی حداقل ۲ سایز بزرگتر از سایز خودش پوشیده و یه کوله پشتی روی دوششه که از زیپ نیمه بازش میشه دید تا خرخره بر از کتابه ... بهش لبخند بزنید و براش دست تکون بدید اون منم:)این کاربری دست ۳ نفر هست، از ۳ نقطه کاملا متفاوت، حتی یک نفر خارج از کشور یکی مون سنگنورده ، همونی که عاشق رنگ سیاهه و خیلی پیتزا دوست داره:)♠️.                                                       یکیمون خیلی کتاب میخونه، همونی که رویاهای عجیب میبینه، همونی که تو کابوس قد کشیده ، همونی که همیشه لای خرت و پرتاش همیشه یه مداد و چند تیکه شکلات پیدا میشه آره، اونی که زیاد میخنده:))💙🗡️.                        اون یکی عصبیه ، اصلا میاد که دعوا راه بندازه. سالادم دوست داره:/   (از من بشنوین خیلی مهربونه:)))💙✨)                     

اره الان بالاسرته یه نگاهی بنداز

خواهشا انقدرزودقضاوت بیجانکنید اگرباکسی اشتباه گرفتید سریع قضاوت نکنیدچون هیچ وقت ازقضاوت بیجاتون نمیگذرم چندباری بعضیا منوباکاربرای دیگه اشتباه گرفتن سریع گاردگرفتن وقضاوت کردن لطفا بیشتردقت کنید
2006

الان من در تاریکی مطلق به سر می برم نمی شه ما رو زهر ترک نکنی تو😂😂

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
از اون دیدا نه از این دیدا😑

بزنامه داشتی 😂😂😂

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
الان من در تاریکی مطلق به سر می برم نمی شه ما رو زهر ترک نکنی تو😂😂

وایییی آقا خواستم عکس بگیرم گوشی ام بدددددجوووور فلش زدهااا😅🤕🤕😑