1874
2019
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

708 بازدید | 85 پست

یعنی ممکنه یکیشون اومده و داره منو دید میزنه؟😂😂

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

صدتا دارن دیدت میزنن گلم کجای کاری😕

یه سری تاپیک هام ک به صورت پارت هستن  در مورد گرامر و کلمات انگلیسی هست،خوشحال میشم ببینین و اگ به دردتون خورد لایک کنین تا بدونم🙂❤  میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟ اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎  یکی از فرهنگ هام توی دعوا کردن اینه ک به خانواده طرف کاری نداشته باشی!به خانوادش فوش ندی!شاید یکی خانوادش فوت کرده باشه🙂                                                          

صد در صد کنارته

[ما کوچیکا خدامون بزرگه].الله کریمه. خدایا تنهاچیزی ک آرومم میکنه بغلته میشه بغلم‌کنی؟                                      فرق منو تو اینه. که تو وقتی واردع ،یه اتاق میشی نگرانی آدمای اونجا، ازت خوششون میاد یا نه، من نگرانم ازشون خوشم میاد یا نه....                                                                       حرف دلتو به هچ کس نگو اینجا درکت نمیکنن به بدترین شکل قضاوتت میکنن....                                                                مراقب حرفات باش اونا فقط میتونن بخشیده بشن فراموش نه. ...                                                                                      کم پیش میاد کسی رو ببینی که طرز فکرش به زیبایی صورتش باشه.....                     خدا برای دل من،تورا نگه دارد جانا|°A°|                                           
ن تورو روح هم دید نمیزنه🤭

از اون دیدا نه از این دیدا😑

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره

بسم الله الرحمن الرحیم 

لا اله الا الله 

😂😂😂😂

آخه من چی بگم نصفه شبی همه جا تاریکهههههه من تنهااام نمی گی من از دست یکی از شما ها دق کنم 😑😑😑😕😕😕😂😂😂😂😂👊🏻👊🏻👊🏻

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
1718