1989
1993
عنوان

امشب ارواح ازاد هستن؟؟😬

708 بازدید | 85 پست

یعنی ممکنه یکیشون اومده و داره منو دید میزنه؟😂😂

سیاه مطلق🖤                                                                       این کاربری دست دونفره فعلا..👭

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1992

صدتا دارن دیدت میزنن گلم کجای کاری😕

میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 رابطه چیست؟  به فاصله اون با همه فرق داره و اون یه چیزی بود عین همه به این فاصله میگن رابطه                                                            

صد در صد کنارته

[ما کوچیکا خدامون بزرگه]یه خط بکش از خودت دور من.. میخوام تا ابد به تو محدود شم. . . .♡رویایع بی انتها فقط  آغوشع گرمهِ مردونت. . . !🧚‍♀️💑                 مد شده ب بچه هاشون کلمه ی''لطفا''یاد میدن ولی رو هیچ قسمت تربیتی دیگش کارنمیکنن... امروز مامانِ گفت:بازی بسه بریم خونه...بچه ش گفت:مامان زر نزن لطفا!😂      کاربرقدیمی هستم😢😢
2006

بسم الله الرحمن الرحیم 

لا اله الا الله 

😂😂😂😂

آخه من چی بگم نصفه شبی همه جا تاریکهههههه من تنهااام نمی گی من از دست یکی از شما ها دق کنم 😑😑😑😕😕😕😂😂😂😂😂👊🏻👊🏻👊🏻

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑