2726
عنوان

کادو تولدم

303 بازدید | 13 پست

تولدمه بعد نامزدم برداشته میگه چی دوسداری😒😒

اصلا توقعشو‌ نداشتم‌نخواد سوپرایز کنه برداره بگه چی دوسداری😒 میگه بریم بازار خودت‌انتخاب‌کن هرچی میخوای با این‌حرفش فهموند میخواد تولدم لباس بخره اصلا خیلی ناراحت شدم😒

وا چرا ناراحتی؟؟؟ تو این گرونی توقعه طلا که نداری؟؟ عزیزم بعضی از مردا این چیزارو بلد نیستن اگه دوست داری بعدا بهش یاد بده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تولدت مبارک عزیزم خب چه اشکال داره  مهم اینه به فکرت بوده تولدت یادش بوده لباس مگه بده؟

مرسی عزیزم❤

اخه موقع تولد اون دوست بودیم بعد توی همون دوران هم من واسش کلی لباس مارک خریدم

الان توقع ندارم اینجوری کنه🤦‍♀️

چیو بهش یاد بدم؟؟

سورپرایز و اینجور چیزارو

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
الهی عزیزدلم عشقتون تا ابد پایدار 

مرسی عزیزم ولی نمیدونمچرا دلم گرفته شوهرم خودش به هر دری میزنه ولی خیلی بازار خرابه دلم از سختی زندگیا گرفته

میشه برا سلامتی خانواده ام صلوات بفرستی💕💕💕

منم این ماه تولدمه

ماه قبلم تولد همسرمه

همیشه یه کادو براش میگرفتم و شام به دعوت من میرفتیم رستوران و...

ماه بعد خیلی زورش میومد چیزی بگیره!

میگفت صبر کن ببینمچی برام گرفتی!!!

خیلی برام ناراحت کننده بود

بعدم همیشه او لباس و ظرف و ظروف میگیره،من اکثرا یا پول یا سکه.

امسال فقط یه کیک تو خونه درست کردم بدون هیچ کادو و غذای بیرون و ....

دلیلشم گفتم عزیزم نمیخوام ماه بعد بیافتی به زحمت،دیگه کادو تولد رو میخوام ممنوعش کنم

خودش میدونه من اخلاقم چجوریه...هی مخالفت میکنه 

امسال میخوام واسه خودم کیک بگیرم وپولی که قرار بود واسش کادو بگیرم برای خودم بابت تولدم کادو بگیرم.