2733
2734

ی بسته پودر ژله 

ی پیمانه آب

3 ق غ گلوکز مایع لوازم قنادیا و عطاریا دارن

3 ق غ پودر ژلاتین اونم لوازم ق و ع دارن 

چند ق غ شیر برای کدر شدن ب دلخواه

چند ق غ شکر در صورت تمایل 

پودر ژلاتین روی روی آب بپاشید

بعد پودر ژله رو بریزید 

بزارید رو کتری یا ی ظرف کوچکتر پر آب جوش تا بنماری بشه و حل بشه کامل بعدگلوکز رو اضافه می کنیم ووقتی کامل شفاف شد داخل قالب از قبل چرب شده میریزیم 

قالبم اگ  ندارید میتونید جایخی رو چرب کنید بزارید توی فریزر بعد ک مواد از حرارت افتاد بریزید توی اون و بزارید تو یخچال تا ببنده 

من پودر ژلاتین و گلوکز هر کدوم دو ق زدم خوب بود کشش ولی بنظرم 3 تا بزنید هر کدوم ک خوب کش بیاد 

نوش جان.

اگ خوشتون اومد امضامم ببینید مرسی.

منم امروز گلوکز گرفتم درست کنم.😋😋😋

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم بهداشتی هم خوشمزس میدونی چی ریختی  خیلی هم گرون شده پاستیل

پسرم خیلی دوست داره

گفتم امتحان کنم ببینم خوب در میاد 

از تامیکتون اسکرین گرفتم

ممنون

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)