2726
عنوان

دل درد کودک بعد از غذا

333 بازدید | 9 پست

کسی بچش این مشکلو داشته؟چه کار کرده؟پسرم یه ندته اینجوری شده دکار بردم از ادرار و ندفوع داده سونو هم داده اخر گفتن رفلاکس الان دو هفتس امپرازول میخوره ولی همچنان بعد از غذا دل درد داره کسی تجربه ای داره؟

چن ماهشه رفلاکس خیلی بده و متاسفانه هیجکاریشم نمیشه کرد عرق نعنادادی بهش 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه سه سال و نیمشه

هنوز خوب نشده من فک کردم کوچیکه پسر خواهر من تو یه سالگیش تموم شد ولی بچه که بود تا شیر میخورد یکم دیگه بالا میوورد ...داروهاشو بده بشه از دکترش میپرسیدی ربطی به غذاهاش داره یانه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
سه سال و نیمشه

مگه سه ساله هم رفلاکس میگیره!! ایشالله خوب میشه عزیزم نگران نباش.راستش نمیدونم.من خودم پسرم نه ماهشه.رفلاکس داشت از موقعی که غذاخور شد خوب شد خداروشکر

زندگی به همراه همسر و پسر قشنگم زیباست