2726
عنوان

نامزدم

324 بازدید | 15 پست

وای بچه ها من خیلی حس بدی بهم دست داد امروز و از درون خجالت کشیدم.رفته بودیم پیاده روی.من داخل دو تا نایلون فریزر چند تا از وسیله هایی که لازم داشتم رو گذاشته بودم و چون داخل کیف خودم جا نمیشد دادم نامزدم گذاشت توی کیف اش.بعد به یکی از اون وسیله ها احتیاج داشتم و نایلون رو که اومد از توی کیف اش برداره یه تار موی منم روی اون نایلون چسبیده بود و انداخت زمین😔منم خودم رو زدم به اون راه که اصلا متوجه نشدم 

وا

مگه خجالت داره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب حسی بدی داره آدم مو ببینه جایی

حساسیت ب خرج نده عب نداره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

حالا اگه مو داخل غذاش بود یه چیزی ولی این حجالت آور نبود🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

فک میکردم فقط خودم بیش از اندازه حساااس و خل و چلم

به لطف توو دیگه چنین فکری نمیکنم☺😐😐😂

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2706