1989
1993
عنوان

نامزدم

312 بازدید | 15 پست

وای بچه ها من خیلی حس بدی بهم دست داد امروز و از درون خجالت کشیدم.رفته بودیم پیاده روی.من داخل دو تا نایلون فریزر چند تا از وسیله هایی که لازم داشتم رو گذاشته بودم و چون داخل کیف خودم جا نمیشد دادم نامزدم گذاشت توی کیف اش.بعد به یکی از اون وسیله ها احتیاج داشتم و نایلون رو که اومد از توی کیف اش برداره یه تار موی منم روی اون نایلون چسبیده بود و انداخت زمین😔منم خودم رو زدم به اون راه که اصلا متوجه نشدم 

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2014

خب؟؟موعه دیگه خجالت نداره

یه تثبیتی با اراده🤩🤩وزن شروع۸۲😢وزن فعلی۶۰/۶۵۰🤩از هدف گذشتم دارم آب میرم😂😂😂مهم نیست چقد زمین خوردم مهم اینه بجای تموم زمین خوردنام یه بار برای همیشه بلند شدم💪خدای مهربونم شکرت🤲🤲🤲🤲

حالا اگه مو داخل غذاش بود یه چیزی ولی این حجالت آور نبود🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2011

فک میکردم فقط خودم بیش از اندازه حساااس و خل و چلم

به لطف توو دیگه چنین فکری نمیکنم☺😐😐😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد     دوری ما از خدا باعث میشه از آدمهای روی زمین توقع داشته باشیم...حتی توقع آرامش

وای خداییی من چقد حساسی تووو

چندسال دیگه به این تاپیکت میخندی

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید