2737
2734
عنوان

I am important

81 بازدید | 9 پست

عاشق این جمله هستم 

به چه زبانی فرقی نداره 

مهم اینه که 🌺من مهمم🌺

اما من اهنگ انگلیسیش رو دوس دارم و بیشتر ملکه ذهنم میشه 

همه ی ما مشکلاتی داریم 

فقط جنس مشکلاتمون فرق کرده 

نمیخوام شعار بدم اما خودمم گاهی یادم میره که من مهمم.

اما وقتی میام نی نی سایت بعضی تاپیک ها رو میبینم باز زیاد اوضاعم وخیم نیست 

فمنیست نیستم 

اما فمنیست بودن هم اصلا بد نیست 

ادم میاد نی نی سایت یه چیزایی میبینه از سرش دود بلند میشه 

کتک

خیانت 

تهمت

یکی نوشته شوهرم میگه لاغری چاق میشم میگه چاق شدی دوباره  لاغر میشم میگه زشت شدی 

یکی میگه خونواده شوهرم میگن چرا پسر نیوردی 

یکی میگه بچه دار نمیشم فلانی زخمم میزنه

یکی میگه هر بلایی سرم میارن هیچی نمیگم

بابا بس دیگه شما هم مهم هستین

همه ما مهم هستیم 

مگه چند بار زندگی میکنیم 

به خودمون ارزش بزاریم 

خودمون رو دوست داشته باشیم 

کسی که خودش رو دوس نداشته باشه بقیه هم دوسش ندارن

تیکه خوب غذا رو میدیم ب بقیه درحالی که ما زحمت اشپزی رو کشیدیم 

توطول روز کدوم مارو برا خودمون میکنیم ؟

با لباسی که غذا پختیم گرد گیری کردیم میخوابیم 

حرف این و اون مارو‌ میرنجونه

و هزارتا از این موردا که بخوام بنویسم جا نمیشه اصلا 

مهم نیس تو که میخونی چند سالت 

عوض کن سبکت رو حتی اگه ۵۵ ساله هم باشی شاید ۳۰ سال شاید ۳ سال دیگه عمر کنی روزای باقی رو خوب بساز 

خودت رو‌دوس داسته باش

ب خودت احترام بزار

به سلامتیت 

به روانت برس

برای خودت کادو بخر 

از هرچی خوبش رو‌برای خودت بردار 

اخه مگه زن که کانون به خونس جنس دست دوم که شوهر و بچه تواولویت باشن نسبت ب خودش

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺

🌱

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این سنم هنوز نمیدونم چطور به خودم اهمیت بدم حتی ته ذهنم همیشه بابت همه چیز خودمو مقصر میدونم خیلی از خانمهایی که اولویت زندگیشونن خوشم میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
با این سنم هنوز نمیدونم چطور به خودم اهمیت بدم حتی ته ذهنم همیشه بابت همه چیز خودمو مقصر میدونم خیلی ...

عزیزم کار یه شب و دوشب نیس خودم الان ب جرات میگم نسبت ب یه سال قبلم خیلی تفییر کردم اما هنوزم خیلی جای تغییر دارم 

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺

اما من فکر نکنم تغییر کنم واقعا بعضی جاها مقصر بودم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
اما من فکر نکنم تغییر کنم واقعا بعضی جاها مقصر بودم

هیچوقت برای تغییر دیر نیست 

من یک سال اول زندگیم واقعا داغون بودم خیلی حال بهم زن 

الان نسبت ب اونموقع خیلی عوض شدم 

وفتی ب خودم ارزش میزارم بقیه هم بهم ارزش میزارن

هیچوقت برای تغییر دیر نیست  من یک سال اول زندگیم واقعا داغون بودم خیلی حال بهم زن  الان ...

با جمله آخرتون کاملا موافقم دیدم که میگم