2737
2734
عنوان

کتاب برای کودک زیر یک سال

236 بازدید | 9 پست

دوستان می خوام از نمایشگاه مجازی کتاب برای کودک زیر یک سال کتاب بگیرم ، کسی پیشنهاد خوبی داره چی بگیرم؟؟

🌱 زندگی؛ ادامه داره... بیا بخندیم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب های دالی بازی انتشارات نردبان. مثلا این سر و دست و پاشه ناف نی نی کجاشه یا نینی قام قام

متاسفانه این سر و دست و پاشه قابل خریدن نیست ، نمی دونم چرا زده امکان خرید ندارد ! شاید بعدا از بیرون خریدمش ! 

2728
کتاب های دالی بازی انتشارات نردبان. مثلا این سر و دست و پاشه ناف نی نی کجاشه یا نینی قام قام

من گرفتم قشنگه 👍🏻

کتابهای صدادار هم میتونی بگیری که جغجغه دارن 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
متاسفانه این سر و دست و پاشه قابل خریدن نیست ، نمی دونم چرا زده امکان خرید ندارد ! شاید بعدا از بیرو ...

خیلی مفید و جالبه. بقیهجبدهاش رو بگیر پسر من داشت خیلی خوب و جذابن صفحاتشم پر رنگ و مقوایین

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738
خیلی مفید و جالبه. بقیهجبدهاش رو بگیر پسر من داشت خیلی خوب و جذابن صفحاتشم پر رنگ و مقوایین

بله ، حتما ! شما نمی دونید چرا بعضی کتاب ها رو نمایشگاه زده که امکان خرید وجود ندارد ؟؟ 

از انتشارات نردبان کتاب های پانی کوچولو رو گذاشتم تو لیست خرید ، چطورن ؟ 

بله ، حتما ! شما نمی دونید چرا بعضی کتاب ها رو نمایشگاه زده که امکان خرید وجود ندارد ؟؟  از ان ...

شاید نا موجوده. کتاب هایی بگسر که رنگارنگ باشن و خیلی پر رنگ باشن که چشم و هوششون رو درگیر کنه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹