1874

سیلاام😍

خب خب😁 بگین اگه زندگیتون رنگ داشت چه رنگی بود؟

اگه زندگیتون بو داشت چه بویی بود؟😂

خودم رنگین کمون بود والا:/

بو جوراب نشسته میداد😐👌

مسخره نکنین😒😂جنبه فان داشت😁🍫

میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟           اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎                                                  

رنگ آبی آسمانی

بوی خاکی که مرطوبه

فرودگاهها، بوسه هاي بيشتری از تالارها ديده اند و بيمارستانها بيشتر از عبادتگاه ها دعا شنيده اند!...هميشه همه چيز را موکول ميکنيم به زماني که در حال از دست رفتن است...         چارلى چاپلین

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000
رنگ یاسی بوی یاس😁

چه قشنگ:)

میشه برای حل شدن مشکلام یه صلوات بفرستین؟🙃💕 شکار لحظه ها میدونی کجاست؟           اون لحظه که طرف میخواد تاپیکشو قفل کنه و تو پست میذاری😂✌😎                                                  

قهوه ای 🤧

خدایا اگه قراره من وقتی که ازدواج کردم از این استوری های اولین یلدای من و آقایی، اولین تولد من و آقایی، یا عکس دستم رو دستای پشمالوی آقایی رو بذارم پروفایل و موهام و رنگ بلوند زرد کنم همین الان من و ناکام بکش           ‏من این مدلیم که اگه یه مشکلی دارم و با چیزبرگر حل نمیشه باید یه فکر جدی براش بکنم و چیزبرگر دوبل سفارش میدم.   
2011
رنگ آبی آسمانی بوی خاکی که مرطوبه

بوی خاک نم خورده قشنگ بود😍

صورتی بو توت فرنگی😛😂

صورتی قشنگه😁💕

قهوه ای،چاه فاضلاب

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!
رنگ.......ری

😂😂😂

قهوه ای 🤧

😂😂💔

بوی خاک نم خورده قشنگ بود😍

😍😍⁦👍🏻⁩

فرودگاهها، بوسه هاي بيشتری از تالارها ديده اند و بيمارستانها بيشتر از عبادتگاه ها دعا شنيده اند!...هميشه همه چيز را موکول ميکنيم به زماني که در حال از دست رفتن است...         چارلى چاپلین