2733
2739
عنوان

خواستگار مجردمو رد کردم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 9269 بازدید | 257 پست
آره تو هم شرایطش خیلی عالی بوده که دوباره خواستگاری کرده

یه بار جدیدا خواستگاری کرده قبلا که مجرد بودم نکرد☹

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
چرا این کارو کرد؟😐😐 و بدتر تز اون چرا فیلم گرفت از این کارش    

می خواست مثلا بگه برام همه چیز تموم شده و خیال منو راحت کنه اون موقع هنوز کامل طلاق نگرفته بودیم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ندارم بله من میخوام جدا شم 

حتما خیلی اذیت شدین که تصمیم به جدایی گرفتین امیدوارم بهترین آینده پیش روتون باشه 🌺

خب نمیدونم😁🙂

😁😍

2728
دید به مرد مطلقه هم بده؟ من شنیده بودم به خانومای مطلقه دید خیلی بدی دارن

اوووف خیلی بده دید به مرد مطلقه . حداقل من که تو دور و اطرافم زیاد دیدم که حتی دخترای مطلقه دوست ندارن با مرد مطلقه ازدواج کنن ولی برعکسشو زیاد دیدم که پسر مجرد با زن مطلقه ازدواج کردن 

اره عزیزم

خوشبخت باشین 😍الان راضی هستین ؟ بچتون با همسرتون خوبن باهم ؟

هیچی تو دنیا اخلاق خوب نمیشه .. من کسی رو پارسال این موقع رد کردم الان خیلی پشیمونم شما اشتباه من و ...

حالا صبر میکنم ببینم همینطور فقط یه خواستگاری کرد یا خیلی اصرار میکنه😁

اوووف خیلی بده دید به مرد مطلقه . حداقل من که تو دور و اطرافم زیاد دیدم که حتی دخترای مطلقه دوست ندا ...

به نظرم ازدواج با دخترای مطلقه به این خاطر زیاد شده که ناز و ادای مجرد ها رو ندارن و شرایط رو براشون اسونتر میگیرن

خودم مطلقه ام و خیلی خانوادم بهم میگن که دوباره ازدواج کنم و حتی مورد معرفی میکنن منم خودمم دوست دارم با یه مطلقه یا کسی که همسرش فوت شده ازدواج کنم اونایی که خانوادم معرفی کردن مجردن خودم که حالا حالا ها قصد ازد ندارم و شاید کلا ازد نکنم ولی دوس داشتم بدونم دید به مردای مطلقه چطوره

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2738
خوشبخت باشین 😍الان راضی هستین ؟ بچتون با همسرتون خوبن باهم ؟

خیلی راضیم .‌پسرم و شوهرم‌مثل دو تا داداشن باهم خوبن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دل شکسته ی منو چجور می خواد جبران کنه ؟ امروز داشتم فیلم آتیش زدن فیلم عروسیمو میدیدم خنده های شیطان ...

همینه دیگه تو دعوا خیلی داستانها پیش میاد توباید صبور وقوی باشی اونم از لجبازیش اینکارهارو میکنه اگر نمیسوخت عین خیالش هم نبود

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
می خواست مثلا بگه برام همه چیز تموم شده و خیال منو راحت کنه اون موقع هنوز کامل طلاق نگرفته بودیم&nbs ...

اصلا حرکاتش عادی نیست 

بهانه ی طلاقش همون رفت و امد با خواهرشوهرتون بود؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

عزیزم به نظرم کار خوبی کردی شاید اون آقا به دلیل اینکه بچه ندارن شرایط رو به خوبی درک نکنن ولی کسی که خودش بچه داره برای یک بچه دیگه هم راحت تر می تونه پدری یا مادری کنه من با شما موافقم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

واسه اين حرفا زوده چون شوهرم يكماهه فوت كرده ولى چون فاميلا به گوشم رسوندن چند نفرو واسه خواستگارى بهش فكر كردم ديدم دوسدارم مثل خودم باشه حتى بچه ام داشته باشه 

همسر عزيزم روحت شاد🥀🖤
به نظرم ازدواج با دخترای مطلقه به این خاطر زیاد شده که ناز و ادای مجرد ها رو ندارن و شرایط رو براشون ...

به نظرم شرایطتون باید خیلی عالی باشه که دختر مجرد راضی بشه . ولی یه سوال راسته که میگن آقایون بعد طلاق دیگه قید ازدواج رو تامدت زیادی میزنن ؟ آیا این به خاطر علاقه ایه که هنوز به همسر سابق دارن ؟ آخه همسر سابق منم قسم خورده دیگه ازدواج نمی کنه 

2706