2737
2734
عنوان

خواستگار مجردمو رد کردم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 9269 بازدید | 257 پست
اخی عزیزم چطوری دلش اومد طلاقت بده به نظرم خدا عقلو ازش گرفت خودشو محروم کرد انشالله بختت بلن ...

مرسی گلم ❤😍 والا همه میگن انگار خدا عقلو ازش گرفته بود چون هم عاشق من بود خیلی هم بیشتر از من جونش برای نی نیا در می رفت اون وقت بچه ی خودشم ول کرد

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
نه اصلا قضیشون پیچیده بودش زنه وقتی دختره دو سه سالش بوده طلاق میگیره درکل دخترا دوست ندارن پدرشون ...

راست میگی ☹ یعنی نمیشه کاری کنم منو مادر خودش بدونه ؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بافکرت موافقم ایشالا که یحوری سرهمسر سابقت به سنگ بخوره برگردی 😘

مرسی گلم 😘 ولی اون درست بشو نیست فکر کنم 😂

اشتباه کردی چه اشکالی داشت باهاش آشنا میشدی بعد تصمیم میگرفتی؟

یکی از فامیل های من بچه اش ۱۴ سالشه رفته با یه پسرمحرد که دو سال از خودش کوچکتر ازدواج کرده و خیلی هم خوشبخته

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731
من دقیق نمیدونم ولی مادره همیشه تو استرسش بود

چه بد ☹

مرسی گلم 😘 ولی اون درست بشو نیست فکر کنم 😂

خدا بخواد همه چیز شدنیه

دیدم که بهت میگم 

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

به نظر من که کنار احساساتت کمی هم منطقی فکر کن و به خودت و اون آقا فرصت آشنایی بده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
اگه همچین مردیه که اصلا نه لیاقت تورو داره نه بچتو

دقیقا . الان فیلمشه هی بچه بچه میکنه ولی فردا سر هیچ و پوچ بچه هم میده دست مادرش حتما و میره پی عشق و حالش الکی الان به در و دیوار میکوبه که حضانتو بهش بدم 😒

راست میگی ☹ یعنی نمیشه کاری کنم منو مادر خودش بدونه ؟ 

بنظرم بهتره با همچین کیسی اصلا ازدواج نکنی

واقعا اعصاب خوردکنیه

اعصاب خودتو دخترت داغون میشه

طفل معصومت چه گناهی کرده

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
این خوب بود به نظرتون ؟ به نظرم من که دختر دارم باید با مثل خودم ازدواج کنم ولی از طرفی مرد مطلقه هم ...

اگه اخلاق خوبی داره و وفادار و پایبنده تا دیر نشده ازدواج کن باهاش مشاوره برو 

بنظرم دلیلت بی منطق بوده 😏 حالا اون اقا مجرد باشه ولی مرد خوب و با اخلاق و تحصیلکرده باشه چه اشکالیداره دیگه شما که یکبار تجربه ناموفق تو ازدواج داشتین باید تو انتخابتون پخته تر عمل کنید

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
اشتباه کردی چه اشکالی داشت باهاش آشنا میشدی بعد تصمیم میگرفتی؟ یکی از فامیل های من بچه اش ۱۴ سالشه ...

خب فکر میکنم این موارد نادره . من اصلا تحمل سرکوفت و اینا ندارم چه از خودش چه خانواده ش بعدا . مگه نمیگن کبوتر با کبوتر باز با باز ؟ البته من اگه مجرد بودم خیلی به هم می خوردیم فقط تعجب میکنم چرا اون موقع که مجرد بودم منو دید نیومد خواستگاری ؟ البته من یک ماه بعدش ازدواج کردم 😅

دقیقا . الان فیلمشه هی بچه بچه میکنه ولی فردا سر هیچ و پوچ بچه هم میده دست مادرش حتما و میره پی عشق ...

این که بچه بچه میکنه نفقشو میده؟؟

واسه راحتی بچش چیکار کرده؟؟

اصلا اگه بچشو دوست داشت چرا تورو طلاق داد که بچشو نبینه

فک کنم بیشتر دنبال بهونه بوده ک از زیر بار مسئولیت خلاص شه

الانم راحته همه زحماتش با توئه بعد اینکه از آب و گل درومد حضانتشو میگیره

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
2706