2733
2734
عنوان

همیشه خجالت می کشم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهر منم درحال جداییه

سر من دیگ خیلی ترسیدن

طرف منو 6ساله میخواد

خواستگاری هم امده جوابش نمیدن

چون بچه طلاقه😔😔😔

چون چشمشون ترسیده

این شب ها فقط دارم زااار میزنم از گریه

دلم شکسته 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2738

عزیزم سنی نداری ک هنوز..سعی کن همه جوره خودتو تکمیل تر کنی تا ایشالا اون ک قسمتته میاد سراغت..ی وخ با فکرای الکی زندگیتم نده ب باد و بخای زود ب اولین نفری ک اومد ج مثبت بدی مهمترین تصمیم زندگیته

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
21

همسن منی گلم سنی نداری ک

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
ان شاءالله ازدواج میکنییییی یه بخت خوووووب  نگران نباش دعا کن به وقتش اونی که  قسمتته بیا ...

پسرتون فوت شدن؟

خدا رحمتش کنه 

از دست دادن فرزند خیلی دردناکه

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
ای وای عزیزم چرا خواهرت دیگه چرا

دامادمون به پول ک رسید دیگ خواهرمو نمیخواد اینم از بخت خواهر بدبختم آبروی خواهرم جلوی فامیلا رفته هعی بمن میگ من خیلی زشتم من خیلی... 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2706