2737
2734
عنوان

تری گلیسیرید

1477 بازدید | 13 پست

من دوماه پیش آزمایش دادم 400 بود تری گلیسیریدم امروز رفتم آزمایش 440 شده!!!!!دوماه هستش ک یک قطره روغن استفاده نکردم کلسترول و LDL خونم هرکدوم 30 واحد کم شده ولی تری گلیسیرید رفته بالا!!!! قند و شکر و نمک دوماهه قط کردم برنج خیلی محدود غذام فقط شده نون جو و لوبیا و مرغ آب پز بدون نمک و روغن واقعا چرا آخه😢چکار باید کنم،کبدمم چربه گرید دو هستم،کسی هست تجربه داشته باشه؟قرصی مصرف نمیکنم

یکی از روش درمان مصرف چربی هستش یعنی HDL البته باید پیش پزشک برید تا بهتون بهتر کمک کنه چون تخصصشون هست

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی از علایم کبد چرب تری گلیسیرید بالاست

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2738
چجوری HDL بالا ببرم

فیبر مصرف کنید،پسته ،بادام،جو دو سر ،فندق،غلات صبحانه ،ماست ،دانه و مغز های روغنی،اسید های چرب امگا ۳،ماهی ،تن ماهی ،اگه ماهی مصرف نمیکنید زیر نظر پزشک مکمل امگا ۳،روغن زیتون،لوبیا،الو ،سیب،ویتامین سی،سیر،پیاز،موسیر،لپه ادس.......البته خیلی زیاد هستش😅گفتم سرتون رو درد نیارم کم گفتم 🌷🌷

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
ممکنه برا کبدم باشه ینی؟

بله ممکنه به یه متخصص کبد و گوارش مراجعه کن

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت