2733
2734

تو رو خدا اگه پیش ماماناتونین دستشو ببوسین اگه دورین زنگ بزنین بگین چقدر دوستشون دارین به من بگید خوشحال بشم بخدا لحظه ها خیلی زود میگذرن قدر بدونین من مامان رفته پیش خدا دلم برلش یذره شده از همینجا میگم مامان خیلی دوست دارم دستتو میبوسم

و هم چنین دست باباهاتونو   

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا رحمتشون کنه

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !

خدا بیامرزدشون به نیتش یه کار خیر انجام بده ثوابش برسه به روحش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

الان زنگ بزنم ک بیدار میشن‌اخه ولی بخاطر دل مهربونت قول میدم اگه تونستم فردا هم ب مامان و بابای خودم هم شوهرم سر بزنم... البته من هرروز میبینمشون چون خیلی نزدیکیم ولی شوهرم هفته ای دوهفته ای یبار میره 

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

روحشون قرین رحمت براشون فاتحه میخونم🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
ممنونم

من میرم خونشون وقتی خوابن یواشکی که نفمن پاهاشونوبوس میکنم ولی دستشونو گاهی وقتابوس میکنم هردوخوشحال میشن🌹🌹😍😍

من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706