2726

من یه داداش یا ابجی میخوام و شما قبلش سه بار سقط داشته باشید و دکتر گفته باشه حاملگی براتون خطر داره و از ماه دوم سوم باید استراحت مطلق باشید به حرف بچه باردار میشید؟ 

من ۹ سالم که بود دلم داداش یا خواهر میخاست و شرایط مامانمم همونجوری که گفتم بود 

بچه اورده یادمه کلاس چهارم بودم استراحت مطلق بود من گرسنه میومدم از مدرسه غذا هیچی نداشتیم نه خاله نه مادر بزرگ هیچکس هم نیومدن کمکش 

حالا من ۲۲ سالمه خواهرم ۱۲ سالشه هرررچی میشه خواهرم هرکار نادرستی میکنه مامانم بمن میگه تقصیر توعه 

از تو یاد گرفته 

تو باید ازین نگهداری کنی من اینو بخاطر تو اوردم من مریض بودم فلان بودم واسه تو خواهر اوردم 

میگم خب عزیزم ادم سی و شش ساله به حرف بچه ده ساله کاری نمیکنه که براش ضرر داره 

الان من خودم افسرده م و هزار جور مشکل دارم درسم سنگینه پایان نامه باید بدم ازمون دارم همه چی . مامانمم انتظار داره از یه نوجوون تخس که خودش حریفش نمیشه نگهداری کنم درساشو باهاش کار کنم. چرا؟ چون من گفتم خواهر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر کردم خودتی خواستم بگم نه مگه عروسکه به حرف بچه براش بیارم نظر خودم مهمه ، حالا دیدم مادرتونه باید بگم میتونستن نیارن به شما ارتباطی نداره ادم عقلشو نمیده دست بچه زحمتشو به دوش نگیر مادره باید مسولیت بچشو قبول کنه

حالا قضیه من بر عکس شده دخترم ۸ ساله وقتی میگم بچه دوم قهر میکنه و عصبی میشه میگه نمیخوام 😂😂😂😂

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂

حالا عیب نداره 

شما یکم بیشتر به خواهرت برس 

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !

چه پایه 

خوب شد نگفتی دوتا دیگم بیاره

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706