2733
2734
عنوان

حس ششمممممم

738 بازدید | 130 پست

میشه لطفا کسی که حس ششمش واقعا خوبه اول ویژگی هامو بگه بعد بگه امیرعلی میاد خاستگاریم ؟ کی؟

یا اگه کسی میشناسید تگش کنید. 

خواهش میکنم کس دیگه ای فعلا کامنت نده با عرض شرمندگی😔

واستون ایت الکرسی میخونم بگید واقعا حالم خوب نیس

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
@گیسو_84

عزیزم درست تگ کردی کاربریشونو اخه ابی نشده منم هرکار کردم نبود چنین کادبری؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
قد بلند و لاغری ؟

بستگی داره قد بلند تو چی ببینی مثلا منظور شما تو چ عددایی هست؟

لاغری قد متوسط موهای مجعد نه فر

مجعد یعنی چی؟

از امیر علی بپرس کی میاد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
از امیر علی بپرس کی میاد

دوست نیستیم

صاف نیست حالتیه

نه صافه موهام میشه چن تا ویژگی دیگمم بگید ؟

2706