2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی هست اینایی که گفتی

یه مدل مدیتیشن 

روی یه تیکه از بدن مثل پا‌ تمرکز میکنی بعد مثلا میری بالاتر مثلا زانو بعد هی میری بالا تر 

منم خیلی دقیق نمیدونم فقط یه بار لتجام دادم اونم یه خانومی اومده بود سر گلاسمون گفت چکار کنیم

ولی حس خیلیییییی عالی داشت . انرژی اینا به شدت بالا میره . ذهن میخوابه ولی جسم بیداره 

یه جا خوندم ۴۵ دقیقه خواب یوگی برابر با ۳ ساعت خواب معمولیه 

وزن 
2728
باید با وویس مربی انجام بدی. من قبلأ کلاس یوگا میرفتم الانم گاهی تو خونه شاواسانا انجام میدم. تو این ...

مال شما چجوربه؟ دراز میکشین؟ چه حسی داره؟ چجوری انجام میدین اگه میشه یه نوضیح خلاصه بهم بگین ممنون میشم😻

وزن 
2738
یه مدل مدیتیشن  روی یه تیکه از بدن مثل پا‌ تمرکز میکنی بعد مثلا میری بالاتر مثلا زانو بعد هی م ...

چه جالب.بازوبسته کردن چاکراه های بدن هم مربوطش میشه.؟؟کلاس داره که بایدیبریم؟؟چه خوبیهایی داره یوگا.؟

مال شما چجوربه؟ دراز میکشین؟ چه حسی داره؟ چجوری انجام میدین اگه میشه یه نوضیح خلاصه بهم بگین ممنون م ...

در یک محیط ساکت و تاریک دراز میکشم چشمهام رو میبندم و به وویس گوش میدم برای رفع استرس فوق العادس. 

باید با وویس مربی انجام بدی. من قبلأ کلاس یوگا میرفتم الانم گاهی تو خونه شاواسانا انجام میدم. تو این ...

سلام عزیزم میشه اون فایل رو برای منم بفرستیش؟ تو نت هرچقدر گشتم نبود انگار کلا پاکش کردن