1874
2019
عنوان

تجاوز در کودکی

11971 بازدید | 243 پست

سلام به همتون.امیدوارم نرید گزارش بزنید .من وظیفه دونستم که به اطلاع همه برسونم و خاطرات تلخ خودمو تعریف کنم، بلکم کودکی به این حادثه دچار نشه .

من اونوقتا ۴ یا ۵ سالم که خونمون نزدیک خونه مادربزرگم بوده و یه لشکر عموی مجرد داشتم .سه تا بچه بودیم داداشم چون تک پسر بود دور دونه مامانم بود آبجیمم که کوچیک بود همیشه پیش مامانم بود و هیچکس زیاد به من وسطی اهمیت نمیداد واسه همین مامانم یا منو میفرستاد نانوا یا مغازه یا ظهرا میگفت برو خونه مادربزرگت تا عمت باهات بازی کنه عمم اونوختا مجرد بود.میرفتم و یه سری حرکات نامناسب عموی بزرگم با من میکرد من واقعا نمیفهمیدم منظور اینا چیه فکر میکردم یه طور بازیه .همینطور که بزرگ تر میشدم تا وقتی که رفتم مدرسه اینا همینطور ادامه داشت که به مرور میفهمیدم این نوعی تجاوزه .فکرشو بکنین از عموی خودم 

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2023
2014

یه موضوعی پیش اومد که اون عموم مجبور شد دوسالی شهرو ترک کنه بعد دوسال برگشت وقتی گفتن برگشته ترس بدی توی دلم نشست بخصوص وقتی وسط خونه تکونی اومده بود خونمون .اونوقتا من ۹ یا ۱۰ سالم شده بود که مامانم اینا رو پشت بوم داشتن فرش میشستن .منو فرستاد آب ببندم که عموم از تو پنجره میگفت بیا تو بیا اینور و متاسفانه اداهای زشتی درآورد که هنوزم یادمن

8
من کلی بگاز طرف غریبه تو بچگی .... الانم نمیتونم چطور به نامزدم بگم جریانمو بدونه

نگو. فکرش عوض میشه راجبت

ܟܿܥ‌ߊ‌ܝ݄ا ࡄ̈́ߺߺکرࡅߺߺ߳ߺࡉ ܢ̣ࡆبࡅߺߺ߳ߺࡉ همܘ چܨ❪♥️❫
من کلی بگاز طرف غریبه تو بچگی .... الانم نمیتونم چطور به نامزدم بگم جریانمو بدونه

گفتن نداره كه ندونن بهتره 

وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هدف ٦٤(من بر بلنداي موفقيت خواهم ايستاد)عضو گروه زرد 💪🏼صعود به گروه نارنجي💪🏼صعود به گروه آبيخداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
یه موضوعی پیش اومد که اون عموم مجبور شد دوسالی شهرو ترک کنه بعد دوسال برگشت وقتی گفتن برگشته ترس بدی ...

الان زن داره؟

خدا ۲جا به بندگانش می‌خندد:زمانیکه همه دست به دست هم میدهند تا یکی را ذلیل کنند وخدا نمی‌خواهدزمانیکه همه دست به دست هم می‌دهند کسی را عزیزکنندو خدا نمی‌خواهد.نگاهت به خودش باشد
2022