2733
2739

راه دورم و یه بچه دوساله دارم و توی شهر خودمون متخصص زنان یکی داره اونم تازه اومده و هرتایمی دلش بخواد هست بخوام برم مشهد زایمان کنم هم جایی برای استراحت ندارم از یه طرف شوهرمم زورش میاد منو ببره خونه بابام میگه به داداشت بگو بیاد دنبالت چیکارکنم بنظرتون 

تعداد رای : 12
نظرسنجی
خونه بابام
7
58%
مشهد
5
41%
منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه یه خودت خوبه هم بچت راحته و هم شوهرت پیشته اگه مشگلی پیش اومد شوهرت میتونه کمک حالت باشه اونجا مامانت بچه رو نگه داره به تو برسه به نی نی برسه بگو مامانت بیاد پیشت

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
چه ربطی به مشهد داره ؟؟ خودت کجایی خانوادت کجان؟؟

من یکی ازشهرای مشهدم

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
2738
خب خونتون خودتون و بابا تون و مشهد چقدر از هم فاصله داره؟

۱۰۰۰کیلومتر اونا یه استان دیگه هستن

خونه یه خودت خوبه هم بچت راحته و هم شوهرت پیشته اگه مشگلی پیش اومد شوهرت میتونه کمک حالت باشه اونجا ...

مشکل اینه ک شوهرم اصلا کمک حالم نیست و فک میکنه زایمان مثل سرماخوردگیه و زیاد اذیت نمیشم 

من میرم خونه خواهرم مامانم میاد اونجا پیشم شمام برو پیش خانوادت

این جوری بهتره یعنی؟؟اخه قصد داشتم برم بیمارستان خصوصی زایمان کنم و بعد برم‌خونه مامانم ولی میترسم شوهرم بهونه بیاره و نبره خونه خودمم کسی کمک حالم نیست 

۱۰۰۰کیلومتر اونا یه استان دیگه هستن

اها اولا که وظیفه ی برادرت نیست بیاد دنبالت با هواپیما برو 

مشهد اینطوری سخته بچه ی اولتو هم نمیتونی جایی بزاری

یه سوال زایمانت طبیعیه؟؟؟  مشهدو که کنسل کن میمونه شهرت و شهر مادرت . که من بودم با هواپیما میرم پیش خانوادم

میرقصانم زندگی را به سازم
من مشهد موندم پشیمونم

چرا؟؟

2706