2733
2734
عنوان

من تا به حال حلیم نخوردم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 139 پست

من نخوردم

حالم از ترکیب شیر و گوشت قرمز به هم میخوره   چه برسه شکرم بریزی توش 🤢🤢

ما حلیم بادمجون  میخریم

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

شیر!

نه..

گندم و گوشت و نمک و روغن که خمیر نشه گندم بعد پخت... میتونی بلغور گندم بگیری با مرغ بپزی زود اماده میشه اینجوری..همه چیو بریز بزار بپزه و هی هم بزن..خیلی خوشمزه و مقویه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نخورده بودم تا پارسال ک رفتیم مشهد برا زیارت...به شوهرم گفتم برام بخره خرید اما دوس نداشتم😬البته نمیدونم نه شکر ریختم نه نمک هیچی ، شایدم بخاطر اون بوده ک خوشم نیومد

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
2731
2738
من نخوردم حالم از ترکیب شیر و گوشت قرمز به هم میخوره   چه برسه شکرم بریزی توش 🤢🤢 ما حلیم ...

شیر نداره ک

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
با گوشت وگندمه خوشمزست.میتونی از یه جای مطمئن یکم بخری اگه دوسداشتی خودت درست کنی؟ چجوری تاحالا نخ ...

خب ما تو فامیل رسم نداریم😐نه خاله ن دایی ن عمه ن عمو هیچکدوم همچین غذایی نمیپزن 

شوهرم یکبار،رفته بود اهواز اوند گفت عربها ی غڋایی میخورن ک توش شیر و گوشتو باهم میپزن از،اونجا یاد  گرفتم 

ولی شوهرم خوشش نیومده بود منم نخواستم از،هیجکس تا حالا

ولی تو سرم هست درستش کنم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706