2733
2734
عنوان

خانم های ورزشکار و‌ خوش اندام

132 بازدید | 11 پست

سلام چه ورزش های هوازی تو‌خونه انجام میدین ؟ به غیر از رقص...

طناب هم می زنید ؟ چطوری طناب بزنیم ‌که باعث افتادگی رحم و... نشه

کلا چه ورزش های هوازی پیشنهاد می کنید در منزل ؟ 

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

بلع من والیبالیستم و تمرینای خودمو دارم 

هوازی هم کار میکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوا حرکات تقویتی شکم کمر کار کن ب مرور طناب رو اضافه کن ‌ پیاده روی درمنزل ایروبیک هیت اینا هوا ...

طناب واسه خانم ها ضرر نداره؟ مثلا روزی یه ربع حالا یکسره نه سه تا پنج دقیقه مثلا

طناب واسه خانم ها ضرر نداره؟ مثلا روزی یه ربع حالا یکسره نه سه تا پنج دقیقه مثلا

نه چ ضرری ولی برای محکم کاری عضلات شکم کمرتو تقویت کن بعد ب تدریج طنابو شروع کن کفش مناسبم پات باشه ضربه رو بگیره

سلام 

چطوری؟؟؟

خوبی عزیزم☺☺☺

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738

ببخشید تاپیکت قفل بود

اومدم اینجا 

حال فامیلتون صغری خانوم چطوره؟؟؟

عزیزم من همون روز که تاپیک زدی 

دوستم رز عشق تگم کرد و تاپیکتو دیدم

ولی فرصت نشد براتون پیام بزارم و بعدشم یادم رفت

من هرشب زیارت عاشورا میخونم 

و موقع زیارت عاشورا خوندن یادشون بودم و دعاشون کردم🙏🙏🙏💛💚💛💚

بازم شرمنده که دیر اومدم🙈

حالشون خوبه؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
سلام عزیز جان ، الحمدالله شما خوبی؟🤗🥰

ممنون خوبم خداروشکر😙

ببخشید تاپیکت قفل بود اومدم اینجا  حال فامیلتون صغری خانوم چطوره؟؟؟ عزیزم من همون روز که تاپ ...

ممنونم که دعاش می کنید حالشون چندان تعریفی نداره

التماس دعا 🌹