2726
عنوان

سالی چند دست لباس خونه یا مجلسی میخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 37 پست
مردا زود عادت میکنن‌انقد نخواستی عادت کزده.یه مدت ازش بخواه سفت و سختم بخواه حتی به قیمت دعوا.درست م ...

من همیشه از اول ازش خواستم ، اما اون همیشه گفته ندارم ، حتی  دعوا هم کردیم ، همه اش میگه انگار مردای دیگه چکار میکنند، تو خیلی پر توقعی به خدا پرتقع نیستم ، همش میگه ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه از اول ازش خواستم ، اما اون همیشه گفته ندارم ، حتی  دعوا هم کردیم ، همه اش میگه انگار ...

میتونی یه مغازه لباس فروشی پیداکنی لباس قسطی بخری اگه آشنا باشه چه بهتر

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
2728
خب دلم میخواد میگم من چیم کمتر از این هاس که راحت به خودشون میرسن اونوقت شوهر من هر وقت خواسته چیزی ...

چرا خودش میخره بگو پول بده خودم میخرم یه مدت بهش نرس از همه چی محرومش کن خودش میفهمه

ماهانه بگوبریزه به کارتت بادعواهم نگوشمادوتاتون باسوادوجونیدوالله پدرومادرم پیرن وقتی مادرم بخوادبره جایی پدرم سریع بهش پول میده سوادخاصی هم ندارن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم