2733
2734
عنوان

نسل جدید شاغل بودن رو بیشتر میپسندن یا خانه داری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 100 پست

من شاغلم شاغل بودن و ترجیح میدم استقلال مالی دارم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسن های شاغل بودن بیشتر یا خانه دار بودن؟

من خانه دارم ولی دوس داشتم شاغل باشم حتی پول هم ارث بهم رسیده هر ماه اجاره دارم ولی شاغل بودن رو به خاطر اینکه تو اجتماع باشم دوس دارم

2731

من یه زن جوونم

دلم میخواد خانه دار باشم کنار بچه ام باشم به شرطی که هرماه کلی پول به حسابم بیاد

ولی حالا که اینطور نیست شاغل میشم😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نظر همگی محترم بود و همه رو خوندم حالا به یه سوال من جواب بدین بچه های خانمی که شاغل هستن شرایط ر ...

اتفاقا من اگه خانه دار باشم روحیه ام تضعیف میشه چون الان دارم کلی برا شاغل بودنم واسه اینکه درس بخونم تلاش میکنم اگه شاغل شم یعنی زحمتم نتیجه داده 

2738
نظر همگی محترم بود و همه رو خوندم حالا به یه سوال من جواب بدین بچه های خانمی که شاغل هستن شرایط ر ...

زن در اول باید از بچه نگه داری کنه واگر نخواست به عهدیه کسه دیگه ای بزاره مثل مهد یا پرستار بچه اما در هر صورت بچه ها به مادر بیشتر نیاز دارن تا به پول مادر حد اقل طوری بشه که به بچه ها هم برسه 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

مجردی و اوایل ازدواج شاغل باشم

بچه دار شدم خونه دار

بچم ک بزرگ شد دوباره شاغل

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من مامیم شاغله

مشکلی نداریم😂😁

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
اتفاقا من اگه خانه دار باشم روحیه ام تضعیف میشه چون الان دارم کلی برا شاغل بودنم واسه اینکه درس بخون ...

دختر من ده ماهشه،کار خوب با حقوق خوب پیشنهاد شده

اما شوهرم میگه دخترمون گناه داره

2706