2733
2734

اگرصد میلیون بهتون بدن که باید ظرف یک سال دوبرابرش کنید ظرف دوسال۴ برابریعنی۴۰۰میلیون،چه ایده ای به ذهنتون میرسه که انقدر درآمد زایی داشته باشه؟به جز بورس وارز وماشین وطلا ومسکن اینا

خدایا مسافر 

من ظرف یک ماه میخوردمش

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها میزدم تو یادگیری کلید سازی ..ببینم میتونم لنگه اون کلید روحانی ک گمشده رو بسازم😒🍃

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
2738

بهترین چیز خرید زمینه

بقیش همه ریسکه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

وسایل تزئینی با ترمو وود و .. تولید می کردم توکارگاه تو سایت ها مغازها می فروختم. دجی کالا یه چیزای تزئین آشغالی اینقدر با قیمت بالا می فروشه کلی هم خریدار داره

ده میلیون بسه. صد میلیون نمی خوام 😐

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2706