2733
2739
عنوان

از حرف شوهرم خیلی ناراحتم

568 بازدید | 45 پست

سلام خانوما

من آخرین باری ک موهامو بلوند کردم دوران نامزدیم بود.بعد شوهرم چندروز پیش بهم گفت ک موهات همیشه مثل پیرزناس!.همش یه رنگ روشه.اینم بگم ک موهام نازکه.چون خیلی فر وصاف کردم و دیگه نمیخوام آسیب بزنم.موهام دودی ۵ بودوتیره.رفتم آرایشگاه تقریبا ۱۵ردیف ازجلوشو۲باردکلره کرد.دو جا نارنجی مونددرحدِکم اما بقیه کاملا سفید شد.آرایشگرگفت برو چندروز دیگه بیا برای رنگساژ.شوهرم گفت نیازنیست دیگه رنگساژ.من این ترکیب رنگِ سفید روی موی تیره رو دوست دارم.کلی هم ذوق میکردب رنگِ پوستمم خیلی میومدوموهامم ضخیم نشون میداد.مامانم اومدگفت این دو تیکه کوچیک که نارنجی ان زشته.روش رنگ سی ۸ گذاشت.باواریاسیون بنفش.الان خیلی رنگ موهام زشت شده وشوهرم مدام غرمیزنه ونگام نمیکنه.موهام نازکتردیده میشه و ب رنگ پوستمم نمیاد.هایلایتهامم پوشیده ومعلوم نیست.چیکار کنم حالا😰🥺

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب یبار بدست تیره کن 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

باید هر جور هستم دوستم داشته باشه

پسفردا زایمان میکنی

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اگه شما بودید دوباره تیره میکردید و روش بازم هایلایت بادکلره؟؟

حرف شوهرتونو گوش میکردید؟باتوجه ب اینکه موهام نازکه و ضعیفم شده

2738
برو آرایشگاه از جیب مبارکش خرج کن با بهترین رنگ موی ممکن بیا بیرون

دوباره باید ازاول تیره کنم و مجدد روش هایلایت روشن؟؟موهام خرابتر میشه

اگه شما بودید دوباره تیره میکردید و روش بازم هایلایت بادکلره؟؟ حرف شوهرتونو گوش میکردید؟باتوجه ب ای ...

من باشم نه سلامت موهام  و اون چیزی که خودم دوست دارم تو اولویته

من تا حالا دکلره نکردم اصلا فقط رنگ خالی میزارم 

کاش شما هم اول میپرسیدی بعد رنگ میکردی

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
شوهرت مهم بود دیگه. گفت قشنگ شد باز چرا دست زدی به رنگش؟

آخه دکلره بود بدونِ رنگساژ.دوتاجاش نارنجی بود.خجالت میکشیدم اینجوری هم ضایع بود.هرچند ک بهم میومد خیلی

2706