2726

دوستان من ي ده روزي هست ك سقط كردم تو پنج هفتگي بعد از ٥ روز از سقطم رفتم سونو نشون داد ك ي جفت سه سانتي ب رحمم چسبيده و بايد كورتاژ شم من همچنان خونريزي داشتم و تا ب ديروز امروز ك خونريزي قط شده بنظرتون اونم دفع شده يا نه البته قراره ك سونو برم ولي يه دكتري رفتم ك گف اون تيكه جفت تا موقعي ك تو رحمته تو همچنان خونريزي داري ولي من الان ديگ ندارم يعني ميتونه دفع شده باشه؟؟

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)

تا سونو ندید هیچی معلوم نمیشه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوباره باید سونو بدی عزیزم. اگر بود بعد شاید کورتاژ بخواد. 

الان ك خونريزي ندارم ميشه سونو واژينال كنه ك بهتر تشخيص بده يا همون سونو شكمي ك جوابگوىه

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)
الان ك خونريزي ندارم ميشه سونو واژينال كنه ك بهتر تشخيص بده يا همون سونو شكمي ك جوابگوىه

والا من روزی که سقط کردم، همون روز  دکتر مجبور شد سونوی واژینال کنه و با وجود خونریزی،گفت بقایا نداری...ولی اگر چیزی مونده باشه باید بعد از خونریزی هم که تموم شد سونو بدی ..امکان داره دفع شده باشه به خصوص که هفته ات پایین بوده

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بنظرم سونو واژینال بده دقیق تره 

منم سقط داشتم تو بیست و دو هفته من از جفتم مونده بود هیچ‌مدلی دفع نشد آخرشم کورتاژ شدم بعد کورتاژ لکه بینیم کم شد ولی یه ذره ترشحاتم رنگ داشت و سونو واژینال دادم یه تیکه مونده بود که دکتر گفت باید بمونم پریود شم تا دفع شه و این اتفاقم افتاد

هفته ات پایین بوده احتمالا زیاد کامل دفع شده ولی واژینال بده مطمئن شی گرمیجاتم بخور زودتر پریود شی برات بهتره 

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
بنظرم سونو واژینال بده دقیق تره  منم سقط داشتم تو بیست و دو هفته من از جفتم مونده بود هیچ‌مدلی ...

من الان بطور لكهرهاي قهوه ايي كم رنگ خيلي كم رنگ مياد ازم اخه سرس قبل سونو كردم سونو شكمي كرد واژينال نكرد فردا وقت دوباره دارم دعا كن كامل دفع شده باشه استرس دارم

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)
والا من روزی که سقط کردم، همون روز  دکتر مجبور شد سونوی واژینال کنه و با وجود خونریزی،گفت بقایا ...

من سرچ كردم با وجود اينكه اگ بقايا داشته باشي دو تا قرص هسا تخليه ميكنه رحمو ولي دكترا فقط ميگن كورتاژ

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)