2726

من اطرافیانم خیلی میگن میگم خودمون دوس نداریم میگن نه فک میکنین اگ بچه نیارین فلان و بهمان میشه شما چیکار میکنید؟من خیلی روحرفا حساسم اپش فک میکنم نمیتونم خودمو ب بی خیالی بزنم😩

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برگرد بگو مسئله ى شخصى هست هر زمان دلمون بخواد اقدام مى كنيم الان امادگى نداريم بچه فقط پس انداختنش ...

بازم جواب میدن 

یبار یکی گف گفتم دوس داری خودت بچه بیار اصلا از رو نمیرن

2728

منم چندین سال شرایط خودم و همسرم جور نبود برای بچه دار شدن، اونقدررررر حرف میزدن که خدا می‌دونه. به همه میگفتم انشالا توضیحی هم نمی‌دادم که می‌خوایم نمی‌خوایم یا دلیلمون چیه، فقط لبخند و انشالا، محترمانه ترین حالت به تو چه بود:)))

بازم جواب میدن  یبار یکی گف گفتم دوس داری خودت بچه بیار اصلا از رو نمیرن

بعضى ادم ها بى معنا هستن شخصيت ندارن هرچى ام جوابشونو بدى نميفهمن از خودشون شما كمتر باهاشون رفت و امد كن يا جوابشونو كلاً نده بى محلى كن خودشون واسه خودشون حرف بزنن

ماهرخ هستم 
منم چندین سال شرایط خودم و همسرم جور نبود برای بچه دار شدن، اونقدررررر حرف میزدن که خدا می‌دونه. به ...

پس من تنها نیسم 

واقعا اعصاب خورد کنه من و همسرم خیلی درگیر بچه دار شدن نشدن نیستیم ولی مادرم و برادرم اعصابمو خورد ...

برای ازدواج هم همینه خخخخ 

دائم می پرسن چرا عروس نمیشی؟نمی خوای عروس شی؟سخت نگیر که می مونی!فلانیم مث تو بود هنوز ازدواج نکرده

2706