ن اولش توسی بود بعد کم کم روشن شد .البته بچه های داداشام ..یکیشون خاکستری بود کم کم تبدیل ب ابی شد ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه من الان ده روزس طوسی مایل به سبزه 

پسر منم طوسی مایل به سبز بود حدود یکسالگی سبز شد.از دو سال و نیم به بعد داره قهوه ای میشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

خاهرم اولا چشماش طوسی بود الان س سالشه تیره تر شده...ولی هنوز طوسی عسلی ی چی بین ایناس..

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
عه بچه منم طوسی مایل به سبزه 

روشن میشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
واقعا بر چه اساس میگی 

۹تا نوه داریم بر اساس اونا میگم😂۸تاشون چشم رنگیه ..خودمم رنگیم

2706