2737
2734

دوستان ما عقدیم راه دور هم هستیم چند روز قبل شب یلدا پدربزرگم فوت شد و حدود ۳ ماه هم بود که شوهرم خونمون نیومده بود من خیلی به شوهرم اصرار میکردم که بیاد اما میگفت جاده ها بستن نمیام حالا چند روز پیش که جاده ها باز شدن شوهرم و مامانش اومدن خونمون( من به شوهرم گفتم الان نیاید هفته ی بعد بیاید بابامینا برای ۴۰ میخوان برن شهرستان اما قبول نکرد و گفت شاید دوباره جاده ها رو ببندن میایم و اصلا به من نگفت که میخوان هدیه برام بیارن) برام هدیه شب یلدا رو هم بدون هیچ تزیینی آوردن و فقط رفتیم یه پالتو و پوتین هم خریدیم  این هفته هم چهلم بابابزرگم بودحالا مامانبزرگ و عمم کلی ناراحت شدن که احترام نگه نداشتن حداقل میزاشتن چهلمش رد میشد بعد میاوردن کلی از ما ناراحتن فک میکنن ما خودمون بهشون اجازه دادیم که بیارن در صورتی که مامانمینا اصلا نمیدونستن قبول دارم کارشون بد بود اما خب من چیکار کنم

من کلی دلم شکست و اصلا کوفتم شد از بس ناراحتی کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه باید یکی باشه که لحظات زیبامونو خراب کنه😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

والا کارشون بد نبوده

کی گفته هدیه اوردن بی احترامیه؟😐

جشن نبوده که

جای دستت درد نکنشونه!

همین کارارا میکنن فردا مادرشوهرت برات تره خورد نکنه

2738

کاری نکردین که بخوان ناراحت شن 

ی مرد برای زنش لباس خریده اشکالش کجاست

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

وا مگه بزن برقص داشتین؟

کادو که اشکال نداره!

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

دیگه یه کادویی آوردن ، بگو مگه بزن و بکوب داشتیم که ناراحت شدین!!! 

اصلا نمگفتین یلدایی آوردن اینا که اینقدر حساسن

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

خودتو ناراحت نکن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706