2733
2734
عنوان

خواهرشوهرام همیشه به خونوادم توهین میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 45 پست

اینبار که گفتن بگو خواهرشوهرای من چه گلی زدن به سرم که اوناهم بخوان ازدواج کنن 

یبار هم رک بگو از هر دست بدی همون دست میگیری وقتی به خانوادم توهین کنید قطعا توهین میشنوید 

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتجا موقعیت خانوادتون بهتره ک اینا هم از سر حسودی بدشون رو میگن طلاهاتو پس ندادن؟؟؟

نه بابا،همون موقع گفتیم انکار کردن قیامت به پا کردن،حتی شاباش که به شنل عروسیم زده بودن یکی از خواهرشوعرام برداشته که فیلم افتاده،،(آخه رسم داریم به شنل یا تور عروس که میندازن پول میبندن

باهاشون در ارتباط نیستم ولی هر جا میرن همینهارو میگن

این جمله رو همیشه با خودت تکرار کن:

من با سگی که پشت سرم واق واق میکنه هرگز نمیجنگم

بزار این جمله به گوش خودشونم برسه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2728
اینبار که گفتن بگو خواهرشوهرای من چه گلی زدن به سرم که اوناهم بخوان ازدواج کنن  یبار هم رک بگو ...

پدر مادر شون فوت کردن..به شوهرم گفتم اگه ارزش پدر مادرتو دارین فحش ندن خواهرات..میگه تو هم پدر و مادر اونارو فحش بده اما نن از شوهرم خجالت میکشم

پدر مادر شون فوت کردن..به شوهرم گفتم اگه ارزش پدر مادرتو دارین فحش ندن خواهرات..میگه تو هم پدر و ماد ...

رابطتتو باهاش کم کن درضمن مگه با حرف اونا از منزلت خانوادت چیزی کم میشه همیشه میگن اونا که میخوان جای کسی باشن پشتش حرف میزنن یا نمیتونن داشته هاشونو ببینن بهشون حسادت میکنن و عیب میگیرن 

فقط سعی کن نبینیشون اینجوری اروم تری حالا هرچی میخوان بگن خدا جای حق نشسته

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2738
کاری به شوهرت نداشته باش اصلا اعصاب اونو بهم نریز تو هم مثل خودشون رفتار کن ببین چه ضعف های دارن همو ...

به برادر شوهر بزرگم زنگ زدم گفتم،که من عروس شمام یا خواهرهام،گفتم خونواده ی من مگه جز احترام بدی در حقتون کردن...خوهراش یه جوری هستن که از هیچ کس ترس ندارن..نه از برادر نه از شوهر 

یه عکس هست از اینترنت بگیر بزار پروفایلت گفته 

پشت سرت حرف میزنن چون نَه سَواده حرف زدن  رو در رو  دارن، و نه شعور صحبت کردن و قانع شدن، پس مهم نباشه برات به قول شاعر کی شَوَد دریا زِ پوز سگ نَجِس

2706