2737
2734

دوستای خوبم اصلا حالم خوب نیست تا پیش خدا گریه کردم،از وقتی عروسی کردیم باهاشون در ارتباط نیستم،چون طلاهامو شب عروسیم دزدیدن،حالا منم چون دوتا خواهر بزرگتر از خودم دارم یکیشون شوهرش فوت کردن اومدن خونه ی پدرم یکیشونم شاغل هست ازدواج نکرده فعلا،همش به اونا توهین میکنن در حالیکه فقط سه باری میشه همدیگرو دیدن،همش میگن خواهرای ترشیده ش بره خونشون(خونه منومیگن)بسشونه،،توی شهرهای دیگه زندگی میکنیم..امروز باز شنیدم همین حرفو میگفتن و فحش پدر مادر میدادن..چیکار کنم..چه جور جوابشونو بدم..همش با همسر درگیر میشم..شوهرم بیخیالشون شده اما اونا دست از سر خونواده ی من برنمیدارن

نرو خونشون

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

چه بدهنن عفریته ها 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر که بدی کرد به جز بد ندید

اینو با خودت تکرار کن

خدا جوابشونو میده

سلام دوستان.من دانشجو هستم و خرج شهریه دانشگاهمو از ساخت دستسازه هام درمیارم.اگر دوست داشتی بهم کمک کنی میتونی صفحه اینستامو فالو کنی ودستسازهامو بخری  کاربریمو سرچ کن توی اینستا پیجم میاد
2738

فاقد شعورن خواهر شوهرات

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بیشعورای عوضی هر چی میگن مال خودشون

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2706