2726
عنوان

دخترا بیاید یه سوال مهم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا ۱۰ تا طرف ۲۸ سالشه

کم نیاره😒😂

باید بگم همه پسرا یه بارو با کسی بودن به نظرم ولی اگه عاشقش شم و اونم پسر خوبی شه آره😁

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
ما بهش میگیم پخمه😂شما میگید بی تجربه

چرااینومیگی؟پخمه چیه؟یعنی آقایون دوس دخترداشته باشن ازپخمگی درمیان؟چششون دنبال ناموس مردم بدوه ازپخمگی درمیان؟

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
ما بهش میگیم پخمه😂شما میگید بی تجربه

:-) :-) :-) :-) درسته

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
بستگی داره رابطشون چجوری بوده و اینکه ایا پسره ازوناییه که کلا دختر بازه یا نه😄

پسر ۲۸ ساله ای که تو زندگیش ۷.۸ تا دختر بوده بنظرت دخترباز هست یا نه😂😂

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
2706