2410
2553
عنوان

خانوما بیایدبه منو جنین بیچارم کمک کنید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 24 پست
ناشی چ عرض کنم از روز اول بارداری سرتوالت رفتنتمم استرس دارم

😂😂😂😂😂اصلا اینجوری نباش الان که بچه کوچیکه اینجوری هستی بعدا که بزرگ شه که کارت زاره نکنه بچه اولت هست؟منم اونجوری بودم😂😂😂مثلا تا۴ماهگیم ویار نداشتم رفتم دکتر گفتم چرا من ویار ندارم😆😆😆ولی بعد به مرور برام عادی شد با خوندن کتاب و مجله اطلاعاتم رفت بالا

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نمیشه. صدبارم چنین چیزهایی بشه چیزی نمیشه الانم بجای ناراحت شدن و انرژی منفی و استرس: گوش ...

چشم

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
حالا خواهر من ۵ هفتشه دیشب کمرش درد میگیره شوعرش با پا میره رو پشتش که مثلا ماساژ بده  خدایا م ...

واه فازش چی بوده😂

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2720
😂😂😂😂😂اصلا اینجوری نباش الان که بچه کوچیکه اینجوری هستی بعدا که بزرگ شه که کارت زاره نکنه بچه او ...

اره بچه اولمه .بارداریمم با خونریزی هماتوم شروع شد دوماه استراحت بودم کلا داستان زیاد داشتم بارداریم پر استرسه.ویار شدید ترش کردن رفلاکس معده ینی نابودم تازه رفتم تو چهارماه.امشب دیگ خرما‌پرید گلوم گریم‌گرف مثل خر گریه کردم😂😂

بااجازت استارت عزیزم

ازتون راهنمایی میخوام 

ایاباوجودهمچین اقوامی بهشون جنسیت رومیگفتید

من۶ساله ازدواج کردم وتودوران اوایل عقدوازدواجم بارداوخ.اهرناتننیم خیلی سنگ جلوپامون انداختن منی که اخرین دختربودم بدون عروسی وجشن فرستادن خونه شوهروتودوتابارداریم موقعی که میفهمیدن دخترن کلی طعنه وکنایه میزدن ما۶ ساله باهم قطع اذتباطیم حتی یه تبریک خشک وخالی نفرستادن حالابه مامانم تاکیدکردم که به کسی جنسیت بچمونگوهرکی ازم میپرسیدبهش میگفتم نمیدونم پاشده رفته بهشون گفته خیلی داغونم واعصابم خرابه 

2714
بااجازت استارت عزیزم ازتون راهنمایی میخوام  ایاباوجودهمچین اقوامی بهشون جنسیت رومیگفتید من۶س ...

دختر مگ چشه😐من از خدامه بچم دختر شه.مادرشوهرمم له له دختر میزنه.گور باباشون بابا ادم حسابشون نکن احمقن